Sledujte nejlepší seriály televize Prima ONLINE: Dejte si Ohnivý kuře, Vinaře nebo Přístav

Pokud se snažíte dodržovat karanténu a nevycházíte příliš ze svého bytu či domu, mohly by se vám hodit některé z našich oblíbených Prima seriálů, na které se můžete podívat online. Co třeba si připomenout oblíbený seriál Vinaři nebo Ohnivý kuře?

Vydejte se se seriálem Vinaři na moravský venkov a připomeňte si příběhy bodrého vinaře Bedřicha Pavlíčka, jeho workoholické dcery a dalších postaviček malebné vísky na úpatí Pálavy. Víte, jak vypad Tour de Burčák a proč se na Moravě nechlastá, ale degustuje? Pokud neznáte odpověď, pusťte si oblíbený seril Vinaři hezky od prvního dílu online:

Přístav

Na Svatby v Benátkách volně navazuje Přístav. Děj se zaměřuje na postavu Marka Skály (Martin Dejdar), který chce nalézt ve svém životě klid a změnit svůj život od základu. Marek je bývalý hokejista a i bývalý tělocvikář a se svým kamarádem z dětství Romanem Marešem (Filip Blažek) se rozhodne znovu zprovoznit opuštěnou hospodu Přístav v chatové osadě Zátoka:

Ohnivý kuře

Máte rádí gastronomii a rádi se při sledování serilu přiučíte, jak uvařit vietnamskou nebo klasickou českou specialitu? Pak je Ohnivý kuře nejlepší seriál přesně pro vás. Tento populární seriál s vůní jídla a chutí života vm ukáže nejedno tajemství z kuchyně. Mladí kuchaři Mike a Burák v něm opouštějí brány vězení a vyrážejí do Janových Lázní, kde Burák zdědil hospodu. Během komických situací se seznamují s obyvateli městečka. Když objeví svoji hospodu, čeká je šok. Co s ruinou? Prvotní nápad je sbalit kufry a zmizet. Jejich rozhodnutí změní nečekané okolnosti:

Modrý kód

Oblíbený seriál Modrý kód vás přenese na urgentní příjem, kde boj o život začíná! Modrý kód je tím nejopravdovějším seriálem z lékařského prostředí, na jehož přípravě spolupracuje široký tým odborných poradců z řad záchranářů a lékařů:

Slunečná

Baví vás sledovat pohádkový příběh Janka a Týny v seriálu Slunečná? Připomeňte si celou osudovou romantiky od prvního dílu online:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.