Speciál Show Jana Krause ze Slovenska představí známé Slováky, ale hlavně čuníka

Jestli už vás nudí klasičtí hosté jako herci a modelky, ve slovenském speciálu Show Jana Krause si tentokrát přijdete na své. Pro konzumní diváky dorazí sice i prvně zmínění, velkou hvězdou pořadu ale bude cvičené prasátko Oliver. Dívejte se v pátek ve 22.20 na Primě.

I když se bude další Show Jana Krause vysílat v mysteriózní den pátek třináctého, věříme, že vás náš oblíbený moderátor na svém výjezdu k východním sousedům pobaví. Však si na to také pozval správné hosty!

Jako prvního hosta přivítá Jan Kraus herce Lukáše Latináka. I když spoustě Čechů zatím jeho jméno mnoho neřekne, vězte, že je opravdu talent. Na Slovensku se "provařil" hlavně svým osobitým projevem a smyslem pro humor, což naplno předvádí ve slovenské Partičce. Výborně ale zvládá i jiné herecké polohy, jak dokazuje jeho sbírka prestižních hereckých cen.

Zajímá vás, kdy se o něm u nás v České republice dozvíme více? Podívejte se na naše video:

Dámské půvaby bude tentokrát zastupovat na červené sedačce jedna z nejúspěšnějších slovenských modelek Michaela Kociánová. Půvabná Michaela měla podle bulváru vztah s Guyem Ritchiem nebo např. s Leošem Marešem. Pracuje v Paříži, Miláně a New Yorku pro nejrůznější módní a kosmetické světové firmy, mj. i pro Victoria's Secret.

A jak už jsme zmiňovali v úvodu, hodně neobvyklým hostem bude prase Oliver. Oliver ale není jen tak ledajaký čuník, Oliver je prase záchranář! Do Show Jana Krause ho doproví záchranář Martin Ďurnek, který má jeho výcvik už několik týdnů na starosti. Citlivý čenich Olivera, který má patřit do žilinského záchranářského týmu, chtějí slovenští záchranáři využívat při dohledávání osob. Přiznávají, že se jedná o experiment a výsledek je zatím nejistý. Ve světě se prasata využívají k vyhledávání drog. Nicméně žilinské prase už reaguje na jednoduché povely, ale bez příslibu sladké odměny to zatím nejde. Časem by prase mělo zvládat stejné úkoly jako záchranářští psi. „Mělo by dokázat vše kromě štěkání,“ říká s nadsázkou záchranář Martin, který Olivera cvičí. Ani v případě neúspěchu by se však prase nemělo obávat o svůj život. „Zvířata, která mají jméno, by se neměla jíst. Takže na šunku určitě nepůjde,“ dodává Martin.

Slovenský speciál Show Jana Krause sledujte na Primě v pátek ve 22.20.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.