Seriály a filmy

12. září 2013 21:18

Markéta Zídková

Supertanec kolem korupce. Sledujte večer Show Jana Krause

Řidičák, nebo úplateček? Setkal se Jan Kraus s korupcí? Co udělají jeho synové David a Adam Krausové, když jim „někdo“ nabídne za menší finanční obnos protislužbu? Sledujte naše videa, která jsou zároveň návnadou na dnešní talkshow. Jedním z hostů bude známý bojovník proti korupci Karel Janeček.

Že je táta Adama a Davida Krause herec a moderátor Jan Kraus zarputilým bojovníkem proti korupci, není žádným tajemstvím.

Jak proti předávání naditých obálek, švestiček ze zahrádky, pověstných „kapříků“ a jinému brojí, rovněž asi všichni víme: Motto nadačního fondu proti korupci, který před necelými třemi lety spoluzakládal, Nebát se a nekrást, a ne nakrást si a nebát se, už pomalu zevšednělo.

Může ale sám o sobě prohlásit, že nikdy nikoho nekorumpoval?

Pusťte si v úvodu článku krátký videorozhovor, který Jan Kraus poskytl pro iprima.cz.

A tady pak rozhovor s jeho syny Adamem (vlevo) a Davidem Krausem:

Na všechny tři se můžete těšit v dnešní Show Jana Krause.

Kdo budou jeho hosté?

Matematik a mecenáš Karel Janeček, tanečník Yemi A. D. a herečka Clémence Thioly.

Seznamte se:

Karel Janeček – geniální matematik, který svými počítačovými programy dobyl celý svět, miliardář, který díky svým ziskům není závislý na nikom a na ničem, filantrop a známý bojovník proti korupci v Česku.

Premiéru 4. dílu čtvrté série Show Jana Krause uvidíte v pátek 13. září od 22.20 na Primě.

Před blížícími se volbami přichází s návrhem nového volebního systému. Ten by měl ambice posílit roli dobře informovaného voliče (tento volič by tzv. plusové a minusové hlasy rozděloval mezi všechny kandidáty ve volebním obvodě), a díky tomu by mj. také zásadně omezil výsledky populistů a extremistů.

Yemi A. D. v tanci a choreografii si před časem sáhl na vrchol, když začal spolupracovat s jednou z největších světových hudebních hvězd, s americkým raperem Kanye Westem.

Od něj zřejmě získal inspiraci a kuráž vrhnout se na zpěv. Právě vydává své první cédéčko, na které skládal hudbu a na němž i zpívá.

Pětiskladbové album Equals působí, že přišlo z jiného světa, než ve kterém se normálně pohybují i ti nejambicióznější tuzemští muzikanti. Deska se točila v Los Angeles, New Yorku a v Praze. „Výsledku momentálně říkám electrofusion. Jsou v tom prvky dubstepu, prvky trapu, přidávám k tomu i rap, i když žádný rapper nejsem. A k tomu jsou tam živé nástroje a věci zpívané falzetem. Lekl jsem se, jak moc byly některé z těch věcí temné a démonické. U některých skladeb jsem musel měnit tóniny, aby to nebyla taková depka," popisuje Yemi výsledek.

Clémence Thioly – francouzská herečka se objevila v televizním seriálu Julie Lescautová nebo v thrilleru Veřejný nepřítel č. 1: Epilog.

Půvabná Clémence Thioly nyní představuje po boku Jiřího Mádla titulní hrdinku snímku Colette, který podle stejnojmenné předlohy Arnošta Lustiga režíruje Milan Cieslar.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.