Sylvester Stallone bude muset v pátek večer podstoupit D-Tox

Když mu vrah zabije milovanou přítelkyni, začne se policista Jake (Sylvester Stallone) oddávat alkoholu. Po pokusu o sebevraždu je jeho jedinou nadějí speciální léčebné středisko... Ale opravdu je středisko tak bezpečné, jak se všichni dušují? D-Tox sledujte v pátek ve 22.05 na Primě.

Jake Malloy se chystá požádat o ruku svoji dlouholetou přítelkyni Mary. Než tak však stačí udělat, neznámý muž ji zavraždí. A má k tomu osobní důvod – Jake před lety nezvládl dopadnout sériového vraha, který tak mohl zabíjet znovu…

Ze smrti milované Mary se Malloy zhroutí a svoji bolest začne utápět v alkoholu. Protože je ale dobrý policista a nadřízený Hendricks by o něj nerad přišel, podává mu pomocnou ruku – našel pro něj léčebnu pro bývalé policisty, kde mu pomohou se s tragédií vyrovnat. Po pokusu o sebevraždu odváží Hendricks Jakea rovnou do léčebny. Její prostředí ale nevypadá vůbec přívětivě, stejně tak jako další pacienti.

V útrobách bunkru, který se nachází míle od civilizace, se snaží bývalým policistům pomoci ošetřovatel Bennet a hlavní psychiatrička Jenny. I když se s ní Jake sbližuje a ona mu pomáhá vyrovnat se s minulostí, klid zde nenachází – v zařízení a jeho okolí se začínají objevovat mrtvá těla pacientů i neznámých lidí. Navíc se se zesilující vánicí nemůže dostat nikdo ani z léčebny ani do ní. Situaci tak budou muset její obyvatelé vzít do svých rukou. Vrahem ale může být každý…

Ve filmu D-Tox si můžete užít hned tři roviny: v první třetině vás čeká klasická kriminálka, kdy jde Sylvester Stallone po krku vrahovi, v třetině druhé psychologické drama a celý film završuje skvělá vyvražďovačka ve stísněném prostředí léčebny.

Sylvester „Sly“ Stallone je ve formě jako vždy, takže pokud patříte mezi jeho fanoušky, v sobotu ve 22.05 si určitě nezapomeňte zapnout Primu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.