Urgent bude mít pacienta z řad celebrit. Dívejte se na Modrý kód ve středu

Pacientem bude sám zpěvák Doktor PP, který při přípravách na rubavský koncert dostane zásah elektrickým proudem. Urgent bude proto narvaný paparazzi… Modrý kód sledujte ve středu od 20.15 na Primě.

Protože to bude velká rána a známý zpěvák dokonce ztratí vědomí, na urgentu budou mít hodně, co řešit. Navíc se před nemocnicí sejde hromada novinářů, kteří se budou snažit zjistit co nejvíc informací o jeho zdravotním stavu.

Sledujte upoutávku k seriálu Modrý kód:

Vali bude léčit malého pacienta, vnuka profesora Staňka, jehož problémy jsou evidentně psychosomatické. Že by se jednalo o šikanu? A to zdaleka nebude jediné, co bude Vali přidělávat vrásky. Začíná to vypadat, že s rozvodem s Viktorem bude problém. Už delší dobu Viktor sabotuje podpis rozvodových papírů a před Mirkem Hojerem se navíc nechá slyšet, že se s Vali vlastně vůbec rozcházet nechce.

Podívejte se na to v exkluzivní ukázce:

Protože Mirek dobře ví, že Viktorovým slabým místem je alkohol, začne jednat. Do Viktorovy láhve podstrčí alkohol v domnění, že se na kauzu přijde, a Viktor tím pádem bude znevěrohodněný před případným rozvodovým soudem. Celá záležitost ale dopadne úplně jinak, než Hojer zamýšlí…

Ema Vlčková učiní zásadní rozhodnutí. I když zcela změnila životní styl, v práci je toho na ní moc. Je potřeba, aby zvolnila. Proto hodlá opustit svůj post na pediatrii.

Volný vztah má smysl?

Pavel přijíždí po dlouhé době do Rubavy. Maty má Pavla doslova plné zuby, což kalí i jeho vztah s Veronikou. Maty bude na urgentu aktulně řešit pozoruhodný případ – syndrom zlomeného srdce. Že by to mohlo změnit jeho náhled na volný vztah?

Poslední epizodu seriálu Modrý kód před Vánoci sledujte ve středu od 20.15 na Primě. Hned po jejím odvysílání si ale můžete užít další předpremiérovou epizodu v iPrima Videopůjčovně!

V archivu iPrima.cz si můžete o svátcích přehrát zdarma také další oblíbené seriály nebo bohatý dětský obsah:

Vinaři

Přístav

Sdílejte článek
Štítky seriál modrý kód online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.