Užijte si předvánoční pondělí 22. prosince na Primě

I když je pondělí stále pracovní den, spousta z nás si už bere dovolenou, aby se mohla naplno věnovat přípravě na vánoční svátky. Pokud mezi ně patříte i vy, doporučujeme vám strávit den ve společnosti Primy. Jen si pojďte sami přečíst, co všechno se na vás chystá!

Už v 9.10 startujeme naší filmovou nadílku. Jako první se dostaví Santa Claus, a to ve filmu Santa Claus 2. Scott dělá Santu už sedm let, a i když mu na Severním pólu chybí jeho syn Charlie, svou práci vykonává svědomitě. Přípravy na Vánoce probíhají hladce, tedy až do momentu, kdy je zveřejněn seznam hodných a zlobivých dětí. A právě jméno Charlieho je uvedené mezi těmi zlobivými. Scott se okamžitě rozhodne vzdát kariéry Santa Clause a vrátit se do normálního života, aby se jeho syn opět dostal na seznam hodných dětí. Scott se za sebe snaží najít důstojnou náhradu, jenže santovský oblek padne do nesprávných rukou – role Santa Clause se zmocní trestaný zloděj a duch Vánoc upadá. Scott a Charlie musejí vyburcovat zdrcené skřítky, aby jim pomohli zachránit Vánoce...

V 11:05 začíná na Primě další rodinná komedie, Sám doma 3. Nesetkáte se v ní sice se starým známým Kevinem, ale malý Alex to umí taky pořádně roztočit. Aby také ne, vždyť osud celého lidstva právě visí na velmi tenounkém vlásku! Ale naštěstí se temné síly zla ještě nesetkaly se svým nejhorším protivníkem! Osmiletý Alex má, aniž to ovšem tuší, ve svém autíčku ukrytý počítačový čip, který je nutný k aktivaci zločineckých zbraní. Zatímco teroristické špičky se chystají k loupežnému útoku, opuštěný Alex si hoví v pohodlném bytě na okrají Chicaga a je pevně odhodlán i připraven svůj klid ubránit za každou cenu!

Ve 13 hodin dorazí na Primu těžká váha – Eddie Murphy v komedii Zamilovaný profesor. Oblíbený komik tu hraje plachého doktora Klumpa, laskavého nadaného profesora genetiky, jehož celý život provázejí nadbytečné kalorie.

SPECIÁL: Je Prima být spolu o Vánocích

Když však do univerzitního sboru nastoupí krásná Carla, začne mít Klump deprese a zoufale vymýšlí, jak by co nejrychleji shodil svá přebytečná kila a stal se tak mužem, který by získal její srdce. Z lásky k této kolegyni použije nevyzkoušený odtučňovací preparát, po němž je z něj vždy na pár hodin stane štíhlý, vtipný, hezký a sebejistý donchuán. Preparát však má jeden podstatný a nepříjemný vedlejší účinek – s vizáží se totiž mění i Klumpova dobromyslná povaha!

Od 14:50 začíná na Primě dobrodružný snímek Jestřábí žena s Michelle Pfeiffer v hlavní roli.

V 17.05 nastupuje na Primu bijec Arnold Schwarzenneger. Nebude to ovšem v žádné akční řeži, ale veselé vánoční komedii Rolničky, kam se podíváš. Turboman je zlý sen, noční můra každého otce a očistec za všechny prohřešky, kterých se kdy tatínkové dopustili. Je to oblíbená hračka a toužebné přání milionů dětí. Výrobce ale nereaguje moc pružně a plastového panáka tak sežene jen ten nejrychlejší. Arnold Schwarzenegger chce splnit přání svého syna a dát mu pod rozzářený vánoční stromek dárek, který si přeje ze všeho nejvíc. S myšlenkou, že bude stačit se optat u prodavačky a za rozmar synka prostě zaplatit danou sumu, vyráží do nejbližšího hračkářství. Tam ale zjišťuje, že sehnat Turbomana bude docela oříšek. Bude muset napnout všechny své titánské síly, vyvinout obrovskou rychlost i důvtip a překonat kupu nástrah, aby nakonec tu zatracenou umělohmotnou postavičku získal...

Nálož romantiky bude na Primě odpáledna ve 20.15 s romantickou komedií Láska nebeská.

I ti, kdo mají radši poněkud lechtivější humor, si přijdou na své - ve 22:55 v komedii Anděl s ďáblem v těle.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.