V neděli pocítíte Sílu slibu. Je člověk schopný navázat na lásku po dvaceti letech?

Dokáže převzít zodpovědnost žena, za kterou si šel sednout do vězení její bývalý milenec? To uvidíte v americkém thrilleru Síla slibu na Prima LOVE ve 20.00 již tuto neděli.

Co uvidíte během nedělního večera na Prima LOVE?

Středoškolský pár Mina (Angeline Appel) a Reese (Mickey River) se z legrace vloupá do cizího luxusního sídla. Ale jejich kousek dopadne špatně, když se na scéně objeví majitel se zbraní v ruce. Náctiletí zamilovaní ho nešťastnou náhodou zabijí. O dvacet let později si Mina (Ashley Scott) spokojeně žije s rodinou na předměstí. Reese (Louis Mandylor), který vzal vinu na sebe, se konečně dostává z vězení. Hned, jak má cestu volnou, vyráží rovnou za Minou. Chce si vynahradit ztracený čas a mít se svou bývalou láskou dokonalou rodinu, jakou si podle něj právem zaslouží

Hlavní představitelka patřila mezi topmodelky

Pokud je vám blondýna v hlavní roli odněkud povědomá, rozhodně se nepletete. Její tvář totiž zdobila nejednu módní kampaň. Ashley je klasická Američanka, která od narození žila v Charlestonu. Jak by se dalo očekávat, její první kroky do světa showbyznysu vedly přes modeling. První taková zkušenost proběhla už raném dětství, kdy pracovala jako dětská modelka. Během teenagerských let se přestěhovala do New Yorku, což je mekka módy a nejvyššího modelingu. Modelingu se věnovala několik let velice úspěšně. Z modelingu k herectví už je to jen pár krůčků, Asley Scott se tak během svého prvního konkurzu vůbec ocitla vedle božského Al Pacina. Ačkoli roli nedostala, byla rozhodnuta držet se herectví.

První veliký zlom v herecké kariéře přišel v roce 2000 s rolí v televizní sérii Dark Angel, kde hrála Ashu Barlowe. O rok později na ni čekala dokonalá role pod taktovkou Stevena Spielberga A.I.: UMĚLÁ INTELIGENCE jako Gigolo Jane. V roce 2003 jsme ji mohli vidět v akčním thrilleru S.W.A.T. – Jednotka Rychlého Nasazení a o rok později ve filmu WALKING TALL po boku Dwayna Johnsonona (známějšího jako 'The Rock'). V průběhu dalších let se dočkala i větších rolí např. ve filmu INTO THE BLUE nebo v seriálu JERICHO, kde si zahrála jednu z nejdůležitějších postav (Emily Sullivan).

Sledujte Sílu slibu na Prima LOVE ve 20.15 již tuto sobotu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.