Ve finále Prostřeno! z Olomoucka si dámy vjedou pěkně do vlasů!

Tak tihle si oddechnou, až se rozejdou… I když první hostitelka ke svým přednostem řadí umění komunikace, předvede spíš umění manipulace. Dobrá komunikace se neobejde bez taktu a humoru – a právě toho se na Olomoucku tentokrát nedostává. Dívejte se na REPRÍZU Prostřeno! na Primě.

Další výraznou postavou je podnikatelka Šárka, která si právě s Ivanou nepadne do noty. Bydlení úspěšné Šárky převyšuje standard, považuje se za znalou kuchařku, která chce nabídnout jen to nejlepší, ovšem prezentace její večeře není úplně šťastná. Dopadne jako sebestředná chlubilka, která se povyšuje nad ostatní. Ivana svou vlnou kritiky strhne ostatní a sousta drhnou v krku tak, že druhý den cítí Soňa potřebu se za své chování Šárce omluvit...

Společensky náročný týden plný nepříjemných „pravd“, rozpačité zábavy, zajímavého bydlení, hanáckého nářečí a občas inspirativního vaření uvidíte ve svém oblíbeném pořadu od pondělí do pátku v 18 hodin na Primě. A bude se na co koukat! Málem padne facka!

Pondělí: masérka a pečovatelka Ivana (43)

Rozvedená Ivana ze Šumperka o hosty pečuje dobře, každopádně nechce, aby zůstali hladoví. Jenže ne všem se svými údajně vysušenými plněnými rohlíčky a uzenou fazolovou polévkou všech chutí, v níž jsou nudle místo brambor, zavděčí. Pravý biftek je měkoučký, ale bernská omáčka ani americké brambory nenadchnou. A Ivanina malá škola masáže také není většině soupeřů příjemná – snad jen figurantovi Radkovi. A po tomhle zážitku už není až do konce týdne vůbec příjemná ani Ivana.

Úterý: maminka Soňa (29)

Trojnásobná maminka z Bludova by také chtěla vyhrát 40 000 korun. Vsadí však na jednodušší menu než její předchůdkyně. Radek touží po specialitě, dočká se kotlety na houbách. Proč si ale Soňa tenhle „zlatý hřeb“ svého jídelníčku zvolila, je ve hvězdách. Sama houby nejí. Nejsou otrávené? Pokud ano, atmosféra večeře poslouží u soudu jako polehčující důkaz. Jako by nestačily rozpaky nad salátem z brokolice, jíž poslední soutěžící říká důsledně „brokovice“. Konec dobrý, všechno dobré? Zábava pro desetiletou holčičku ani vynikající moučník rozpaky nerozptýlí…

Středa: manažerka Šárka (43)

Čtyřnásobná maminka z Rapotína má velkou kuchyni a ráda vaří z kvalitních surovin, což by mohla být dobrá zpráva. Když ale v úterý večer zadoufá, že její večírek bude stejně dobrý, ne-li lepší než oba předchozí, vyslouží si pohledy ostré jako její nože. Jak tedy proběhne večeře s „příliš horkou“ francouzskou cibulačkou a „málo červeným“ kuřetem na paprice? Ovlivní ji fakt, že se „designéři v jejím domě zbláznili“, jak předpovídá zedník Radek? Nebo všichni „blázní z peněz“, jak konstatuje roztrpčená hostitelka, která to tušila předem? Proč tedy ještě sama přilévá oleje do ohně, který si ostatně zvolila jako zábavu v podobě show?

Čtvrtek: zedník Radek (24)

Jaký hráč bude milovník pokeru a čerstvý ženáč Radek? A hlavně: Jaký bude kuchař? V kuchyni totiž zatím příliš času nestrávil. Radek chce pobavit, a tak zabrousí nejen do krajové kuchyně, ale i do polozapomenutého hanáckého nářečí. Nelze mu upřít odvahu – jeho česnečka je s olomouckými tvarůžky a jako hlavní chod podává rádoby vykostěného kapra se slaninou. Ivana si večeři najednou kupodivu nemůže vynachválit, zato Šárka najde v rybě nejen kosti, ale také chlup. Snažílek Radek o tom chce nazítří důkaz…

Pátek: nezaměstnaná servírka Irena

V přeplácaném velkém domě příjemně hubaté Prisky (maďarský ekvivalent jména Irena, který hostitelka používá), si už Šárka a Irena málem vjedou do vlasů. Přitom se zkušená kuchařka dělá s vývarem, předkrmem flamendr a ražniči, co vlastně není ražniči, zato přetéká zeleninovou oblohou. A ke všemu se jí v závěru zdrcne šlehačka a vybouchne i zábava. Tentokrát si ale na večeři zase náramně pochutnává jindy tak náročná Šárka... I když Hanáci s body opravdu šetří, schválnosti jim jdou náramně. Nakonec to přes tu bídu stejně někdo vyhraje. Kdo? Když se dva perou, třetí se směje?

Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku v 18 hodin na Primě.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.