VIDEO: Jak tančí muži u tyče? I to můžete vidět v Prostřeno!

Dvoumetrový gay Ondřej (28), který si přivezl partnera z Dominikánské republiky, zatančí u tyče a bude se to snažit naučit i ostatní. Jak se to všem bude líbit, nebude pro ně tato zábava příliš kontroverzní? Sledujte Prostřeno! ve středu na Primě od 17.50!

Od zcestovalého Ondřeje všichni čekají cizokrajné menu a částečně se strefili, hostitel je charakterizuje jako španělsko-české menu. Většina chodů se ale „ztratí v překladu“; jídelníček je převážně ve španělštině, a tudíž se v něm schová i všeobecně neoblíbená mléčná polévka, kterou má Ondra rád. „Chci, aby strčili lžíce do té polévky a ochutnali to.“

Španělštinu Ondřej ovládá, protože žije v registrovaném partnerství s mužem, kterého si přivezl z Dominikánské republiky. Chlap jako hora pěstuje pole dance – a přiznejme si, že vidět tančit muže s bradkou u tyče není častý obrázek. Ondřej tento zážitek dopřeje divákům i soutěžícím, které přivítá v tanečním studiu. Proto si hosté měli pro změnu obléknout sportovní úbory a doma nechat prstýnky?

Netradičně se začne zábavou a po panáku kubánského rumu se budou všichni nejprve hýbat. U Ondry doma je pak k večeři čeká španělská tortilla – tradiční bramborová omeleta, vepřová panenka s batátovou kaší, říz jídlu dodá kyselá cibule a jako sladká tečka bude netradiční (a moderní) dezert z krupicové kaše.

Ondra, který svůj večírek pojme jako show, prozradí pár vlastních kuchařských vychytávek a přestože trochu nestíhá, nezapomene ani na úkol týdne v podobě smaženého olomouckého tvarůžku v pivním těstíčku. Pozorný hostitel nemá zábrany a hosty rozesměje nekorektním vtípkem o svém partnerovi. A nakonec ještě přijde neplánovaná soutěž – sněz mátu včetně stonku!

Jak se podle Ondřeje žije v České republice gayům?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.