VIDEO: Kdo ve čtvrtek v Prostřeno! naštve hostitelku?

Čtvrtek bude tím nejuvolněnějším večírkem týdne, hostitelka, květinářka Lucie, zpočátku si dokonce libuje, že den svého vaření si vlastně užila nejvíc. Jenže to ještě netuší, že jí někdo z hostů pořádně "hne žlučí". Sledujte Prostřeno! na Primě od 18 hodin.

I když si své vaření užívala, musela sebou pěkně hodit – vajíčka do dezertu a vaječného koňaku vyfukuje, protože musí ozdobit kraslice, a vejce použije do jablečného moučníku. Bude tak kyprý, jak Lucka slibuje? Čas ale není pro rychlou, suverénní a společenskou hostitelku problém, i když zdobení kraslic vezme trochu hákem…

Lucce to jde od ruky, ale Mirka bude trpět. Rozmazlování skončilo, Lucie se rozhodla nedělat žádné ústupky a možná si i trochu užívá, když Mirce nandá syrovou cibuli v předkrmovém brokolicovém salátku, na který jsou všichni docela zvědaví. Testuje, zda to není od soupeřky jen taktika a nenáviděnou cibuli hned rozpozná, ale Mirku nenachytá, ta má na cibuli snad skutečně nějaký detektor.

Vrstva cibulových kroužků je i na pikantních vepřových placičkách s opékanými bramborami, takže Mirka bude hladovět. Lucie se ji snaží vehementně přesvědčit, ať ochutná nebo si cibuli vybere z masa, ale má to marné... Bude ve čtvrtek Jiří spokojený s velikosti knedlíčků v hovězím vývaru? A dostane Šárka požadované maso?

Podívejte se na "střet" mezi hostitelkou Lucií a odpůrkyní cibule Mirkou:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.