VIDEO: Kdo z Prostřeno! usedne v pátek ke stolu s vidlemi v ruce?

Tento týden se v Prostřeno! balancovalo neustále na hraně střetu. Co si vzala až příliš osobně hubatá Věra a proč k páteční hostitelce Jarmile dorazila s vidlemi v ruce? Podívejte se na bonusové video a v pátek od 18 hodin na Primě uvidíte, jak to tento týden vlastně dopadne!

Dvojnásobná maminka Jarmila (27) se moc nevyjadřuje a drží se zpátky. Jana proto neví, co si o ní má myslet. „Patlá se v jídle,“ tvrdí Věra, nikdo proto netuší, co Jarmila ráda jí a míní vařit. Žádné velké překvapení se ani v její velké venkovské kuchyni nekoná, konečně však nebudou brambory, ale hurá! – rýže… Jana, která pořád očekává nějakou kulinářskou pecku, bude stejně zklamaná.

Na jídelníčku je další vývar, tentokrát vepřový s domácími knedlíčky – polévka je však bohužel studená. Domácí jsou i vypečené bagetky trojí chuti. U průměrných „vepřových plátků pod sýrem“ ženy marně hledají zmíněný sýr, který se rozpustil v řídké omáčce. Snad jen Míša řezy mají krůček k dokonalosti.

Věra nezklame svým poněkud teatrálním entrée; ve finále přijde v doprovodu vidlí. „Protože podle Míši patřím do kravína mezi krávy, přinesla jsem si vidle,“ utahuje si sama ze sebe. Pak ji ale humor přejde. Další řeči o opraných teplácích ji vedou k zásahu Míšina nejcitlivějšího místa. Prý proto, že ještě nikdy nejedla krůtu, nemůže dobře vychovat svou dceru.

„Sorry, jsi blondýna a je to na tobě hodně vidět. Drž hubu, neskákej mi do řeči! Pro mě je utrpení s tebou sedět u stolu!“ Tenhle verbální útok mladou maminku skutečně zvedne ze židle a Míša, které je to líto, radši odejde, protože prý nechce být sprostá. Usmíří holky vzpomínka na ztracené dětství při hře Země město?

Proč si Věra vzala vidle?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.