VIDEO: Míra se v Prostřeno! pořádně opije. A pěkně tím naštve Gábinu!

Michal (22) kolegům nabídne točené pivo, Míra trochu přebere a z večírku je jeho „one man show“. Sledujte Prostřeno! ve středu od 17.50 na Primě!

Ve středu se konečně předvede první a nejmladší z mužů, vysokoškolák Michal, který soupeře pozve do vkusně zařízeného domu svých rodičů.

V komfortní kuchyni bude mít ideální podmínky k tomu, aby zvládl své italské menu i již prozrazený úkol týdne – palačinky. Gábinu by menu s minimem masa mohlo potěšit. Zato Libor by uvítal jen „maso, maso, maso“. Ani zelená v předkrmovém salátku není jeho oblíbená barva. Povinný úkol – palačinky – Michal udělá na slano na grilovací pánvi se svým oblíbeným špenátem.

Jak dopadne jeho tiramisu ve srovnání s Gábininým z pomazánkového másla, které třeba Monice moc nechutnalo? „Jsem zastánce toho, že pokud se to jmenuje tiramisu, mělo by být z mascarpone,“ tvrdí mladý hostitel. Na rajské polévce je zajímavé to, že ji Michal zahušťuje plátky bílé veky, která se má v polévce rozvařit, špenátové bramborové nočky budou domácí, žádný kupovaný polotovar!

A čím chce hostitel uctít své mužské soupeře? Točeným pivem! Jenže Mirkovi, který už přišel v náladě, se to vymkne. „Chtěl jsem to trošku našlápnout, ale nikdo se ke mně nepřidal.“ Po polévce a pivečku a při čekání na hlavní chod se Míra trochu natáhne na gauč, ale holky to moc nebaví. A co na to hostitel? „Pokud se nic neděje a ostatní se smějí, klidně si dolijte…“

Čím Gábinu naštve přiopilý Míra?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.