VIDEO: Mluví jako dlaždič. Umí alespoň vařit? Uvidíte v Prostřeno!

Ve středu uvaří nejstarší, léta provdaná Dana. Dosti svérázná hostitelka je vyučená elektromechanička strojů a zařízení. Momentálně je ze zdravotních důvodů nezaměstnaná. Jak se jí zadaří? Sledujte ve středu od 18 hodin na Primě Prostřeno!

S manželem jsou spolu už 28 let a žijí v bytě 2+1 v Brně-Husovicích. Dana se nechce před soupeři zmiňovat o dětech, ale na kameru prozradila, že jsou kvůli finančním potížím rodiny v dětském domově. Prý to neměla lehké – „život je pes“. Dana chová dvě kočky. Do pořadu se přihlásila sama pro zpestření, přestože nerada vaří. Chce dokázat, že někteří "gurmáni" nemají častokrát pravdu. Kdyby náhodou vyhrála, peníze by věnovala do rekonstrukce bydlení a možná i nákupu nových elektrospotřebičů.

Vztah k vaření:

Jídlo miluje, jen když jí ho někdo připraví. Sama vaří nerada. Když už, tak českou kuchyni.

Chutě:

Oblíbila si pečená a smažená masa, nejraději vepřové či řízek s bramborovým salátem. U stolu jí vadí pošťuchování, nadměrné povídání, mlaskání a krkání.

Podívejte se, jak Dana v kuchyni zápolila a jak si pěkně "od srdce" ulevila:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.