VIDEO: Mluví jako dlaždič. Umí alespoň vařit? Uvidíte v Prostřeno!

Ve středu uvaří nejstarší, léta provdaná Dana. Dosti svérázná hostitelka je vyučená elektromechanička strojů a zařízení. Momentálně je ze zdravotních důvodů nezaměstnaná. Jak se jí zadaří? Sledujte ve středu od 18 hodin na Primě Prostřeno!

S manželem jsou spolu už 28 let a žijí v bytě 2+1 v Brně-Husovicích. Dana se nechce před soupeři zmiňovat o dětech, ale na kameru prozradila, že jsou kvůli finančním potížím rodiny v dětském domově. Prý to neměla lehké – „život je pes“. Dana chová dvě kočky. Do pořadu se přihlásila sama pro zpestření, přestože nerada vaří. Chce dokázat, že někteří "gurmáni" nemají častokrát pravdu. Kdyby náhodou vyhrála, peníze by věnovala do rekonstrukce bydlení a možná i nákupu nových elektrospotřebičů.

Vztah k vaření:

Jídlo miluje, jen když jí ho někdo připraví. Sama vaří nerada. Když už, tak českou kuchyni.

Chutě:

Oblíbila si pečená a smažená masa, nejraději vepřové či řízek s bramborovým salátem. U stolu jí vadí pošťuchování, nadměrné povídání, mlaskání a krkání.

Podívejte se, jak Dana v kuchyni zápolila a jak si pěkně "od srdce" ulevila:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.