VIDEO: Natáčení Prostřeno! naruší opilá manželka jednoho se soutěžících. To tu ještě nebylo

Taxikář Bohumír řečený Bob (48) chce vyhrát, ale plány mu zhatí manželka, přestože ho do soutěže sama poslala. Jak to zhodnotí ostatní? Dokážou se přes nepříjemnou situaci přenést? Dívejte se ve čtvrtek od 17.50 na Primě na Prostřeno!

Čtvrteční večer je samé překvapení. Nejprve hostitel řečený Bob uvaří soupeřům opravdový detox, čaj z mírně projímavého ostropestřce. Pak ukáže dvě vzpomínky na dospělého syna manželky, který se právě odstěhoval, velkého plyšového medvěda a živého hada škrtiče.

Ten bude s holkami v teráriu při večeři v místnosti – komu zkazí chuť k jídlu? A opět budou na jídelníčku minutková kachní prsa na červeném víně, i když s klasickými přílohami, zelím a knedlíky. A protože se včera moc nepovedla, bude to pro soupeřky zajímavé srovnání.

Klasický vývar s nudlemi ještě nebyl, proto by mohl zabodovat, jestli se kuchaři povede!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.