VIDEO: Podívejte se, jak tancují muži u tyče v Prostřeno! z jižní Moravy

Úterní hostitel, budoucí magistr Vítek, si pro ostatní vymyslel opravdu originální zábavu – tanec u tyče. Sledujte v úterý od 18 hodin na Primě Prostřeno! z Jihomoravského kraje, ale na malou ukázku toho, jak se jim dařilo, se můžet podívat už teď.

Vítek (25) si je věkově nejblíž se včerejší hostitelkou, ta ale proti němu působí jako nepopsaný list. Všechny zaujme Vítkovo studentské nájemní bydlení, které je moderní, prostorné a s komfortní kuchyní. Co se uvnitř chystá? Křupavá bruschetta s parmskou šunkou, hráškový krém s krutony, vepřová panenka a crème brûlée.

Zvládne pozorný hostitel všechny chody? Sám je se svým výkonem spokojen, u přípravy bezlepkového pečiva skoro zapomene na droždí, ale další chybu neudělá. Polévka je řidší, zato má intenzivní chuť po silném masovém vývaru.

Panenka se švestkami a mandlemi je růžová a měkká, jak má být, brambory servírované v alobalu s cibulí a slaninou jsou příjemným zpestřením hlavního chodu. A zábava je originální. Pole dance – tanec u tyče – to ještě v Prostřeno! nebylo. Co řeknou pánové a Hanka na akrobatickou ukázku? Vyzkouší si to také? Je to pěkná fuška…

Ostatně, podívejte se sami na video:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.