VIDEO: Povede se v Prostřeno! konečně úkol týdne? A komu zase nechutnalo?

Na rozdíl od ostatních, kteří museli rýži upravit na sladko, úkol týdne byl pro čtvrteční hostitelku Jarku slaný vegetariánský pilaf. Jak se povinný úkol povede? A komu nebude chutnat? Podívejte se už teď na krátkou ochutnávku a ve čtvrtek od 18 hodin na Primě na celý díl.

Kdyby nebyla u stolu paní Jarka z Loun, bylo by tam opravdu ticho. Živelná Jaroslava hosty občas zaskočí svou upřímností a ve svém příjemném bytě plném suvenýrů a obrazů i hezkými průsvitnými šaty, pod nimiž jí prosvítají kalhotky. Pánové nevědí, kam s očima…

Jako od kuchařky čekali hosté od zcestovalé soupeřky něco víc, rafinovanější menu. Jaroslava vsadila na sváteční polévku podle rodinného receptu, ne každému ale zahuštěný kaldoun z krůtích krků chutná. Stejně dopadnou i švestky plněné mandlí, naložené ve slivovici a obalené slaninou.

Hlavním chodem je kuřecí směs prý podle původního čínského receptu, jde o jemnou směs koření se zázvorem. Petr a Marie by si ale dali radši kořeněnou čínu, jakou známe u nás. A protože rýže je logickou přílohou k masové směsi na asijský způsob, bude rýže hned dvakrát. Podruhé v podobě slaného vegetariánského pilafu se zeleninou a houbami. Povedl se, ale Petr nejí houby a Tomáš začíná taktizovat, proto má spoustu výhrad.

Podívejte se, jaké výhrady k pokrmu měl:

Ukonejší Jarka své soupeře ukázkou východní masáže? Prozradí něco ze svých znalostí ezoteriky, což by mohlo být příjemné zpestření čtvrtečního večírku? A ocení to vůbec její hosté?

Dívejte se ve čtvrtek v 18 hodin na Primu!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.