VIDEO: Proč to Alena Petře nedaruje? Dívejte se na Prostřeno!

Alena je zkrátka trošku konfliktní. Jak jinak si vysvělit, že to čtvrteční hostitelce Petře nedaruje... Dívejte se od 18 hodin na Prostřeno!, jestli bude Alena opravdu tak tvrdá, jak se tváří.

Nejmladším soutěžícím týdne je dělnice z porcelánky Petra (23), která na ostatní působí mile a sympaticky. Vsadí na cuketu s lilkem plněnou masovou směsí, hovězí vývar s celestýnskými nudlemi, medailonky a tvarohové tiramisu. To, že se všem menu líbit nebude, dá najevo Alena úšklebkem při jeho čtení.

Petra se ale nedá a s energií sobě vlastní se pustí do vaření. U lilku v předkrmu neoloupala slupku a hned za to sklidila kritiku. Nicméně masová směs pánům chutnala. Alena však celé jídlo zhodnotila jasně: „Tak tohle mi nechutná!“

Ostatní už pomalu chápou, že kritičnost je součástí Aleniny povahy, většinu lidí nejspíš ani urazit nechce. To, že už však ostatní štve, se ukáže po předkrmu, kdy pánové Aleně budou nalévat vodu, aby raději pila a nemluvila. Ta se však nedá a vykládá vtipy, kterým se nikdo nesměje – pánové Alenin vtip shodně hodnotí jako nevhodný.

U polévky, která prý byla kalná, a hlavního jídla – medailonků s pečenými brambory a fazolkami – Alena opět okamžitě dochucuje, než aby nejdříve ochutnala. A i když je teprve čtvrtek, dojde na otevřenou debatu s Alenou opět v hlavní roli! Ukáže se, že všichni bodují jen podle jídla, zato Alena i podle toho, jak ráno vstane, jakou má náladu…

Podívejte se na video:

Petra se nedočká výrazné pochvaly za své kuchařské umění, pochopí své šance na výhru a dojde i na slzičky...

Proč to Alena Petře nedaruje?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.