VIDEO: Proč ostatním u Marcely nechutnalo a kdo ronil slzy? Dozvíte se v Prostřeno!

Ačkoliv začalo čtvrteční setkání i Marcely docela žertovně, nakonec se zvrtlo ve večer plný výčitek a obviňování. Co se pokazilo? Dívejte se ve čtvrtek v 18 hodin na Primě na Prostřeno!

„Nikdy jsem o sobě netvrdila, že jsem dobrá kuchařka. Ale chlapi byli spokojení. Vykrmila jsem si je,“ říká vdova Marcela (65) a docela drsně žertuje na téma své partnerské budoucnosti. Marcelu buď milujete, nebo ne. Je nevyzpytatelná – to ale ještě nikdo neví, v jaké drama se zvrtne čtvrteční večírek v jejím suvenýry a kýči přeplněném bytě. Jde o zásadní střet – rozpor životního stylu.

Prvním průšvihem je údajně špinavé nádobí a příbory. I menu budí u mladších soupeřek pochyby. Děvčata Marcelu podezírají, že šunka není čerstvá, navíc náplň z másla a křenu jim nechutná. Kyselá polévka ze zelených fazolek docela ujde, jen kdyby si ji Anna nezkazila octem. Listový závin obsahuje maso a játra. Proč jsou ale uvnitř krvavá, zní zásadní výtka k hlavnímu chodu. Kaše je z brambor, mléka a másla, ale Marcela čelí podezření, že je z prášku. To se jí dotkne, navíc holky prostě nejedí.

„Co jsem jim udělala?“ nechápe. Trochu si za to může i tím, že u jídla vypráví nechutné primitivní historky. Drsný smích se změní ve výčitky. Nakonec nebude Marcela sama, kdo bude ronit hořké slzy a v noci nezamhouří oko.

Rozpláče se i hodná lítostivá Milena. „Mladý, hloupý holky,“ štká hostitelka v kuchyni. Odmítne pořádat zábavu a vrátí soupeřkám dárky. „Ony se na mě domluvily. Chtějí vyhrát, já nechci vyhrát,“ tvrdí poněkud překvapivě žena, která musí i v důchodu pracovat za dva.

Proč si Marcela myslí, že jde ostatním o peníze?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.