VIDEO: Proč se Hanka pustí v Prostřeno! do Ivany?

Po úterním nástupu bude Hanka i ve středu pokračovat v "krasojízdě". S hostitelkou Sylvou bude probírat, proč je single a jestli jí nechybí sex, Ivanu podrobí kritice kvůli kombinaci tenisek a kalhot. Podívejte se na bonusová videa a ve středu večer na Primě v 18 hodin na celou epizodu.

Sylva (43) je žena, která dostala od života několik velmi nepříjemných lekcí, pokud jde o muže a soužití s nimi. Jeden manžel byl alkoholik a byl na ni zlý, mezi ni a druhého manžela vstoupila vážná nemoc. Momentálně je Sylva v situaci, kdy s muži nechce mít nic společného, a tak jí vlastně ani tolik nevadí, že se sejde v pořadu Prostřeno! jen se samými ženami.

Sylva bude mít svým soupeřkám mírně za zlé, že se jí vyptávaly na osobní věci, dojde dokonce i na to, zda Sylvě nechybí sex, když nemá žádného muže... Hanka starší se netají tím, že ona by bez sexu vydržela maximálně dva dny.

Podívejte se na video:

A jaká bude Sylvina kuchyně? Tradiční česká, dalo by se říci – jako předkrm budou maminčiny bramboráčky a Hanku starší udiví, jak jsou kulaté. Bude chtít vědět, zda to nejsou ty kupované mražené… A vypjatá nálada bude dál stoupat! Dojde na další ožehavá a ne všem příjemná témata – Ivaně bude vytknuto například to, jak se obléká.

Podívejte se na kritiku:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.