VIDEO: Už je jasné, kdo bude tento týden v Prostřeno! největší kritik. Tipněte si

Dámské Prostřeno! se tento týden pořádně rozjíždí. Dámy si nebudou brát servírky a do pokrmů hostitelky se pěkně pustí. A také začíná být jasné, kdo bude kritizovat a taktizovat nejvíc. Pobavte se už teď u bonusových videí a celý epizodu si pusťte v úterý na Primě v 18 hodin.

V úterý zavítáme do bytu mladé vysokoškolačky Kateřiny (22), která si na rok přerušila studium, aby se mohla věnovat své malé dcerce. Své soupeřky pozve do dvoupokojového bytu v Hradci Králové, kde s přítelem žijí.

Katka je usměvavá a velmi sympatická, ovšem ke konci týdne se i ona mírně zapojí do konfliktu mezi Sylvou a starší Hankou. Do pořadu Prostřeno! se Kateřina přihlásila proto, aby se na chvíli vymanila ze stereotypu svého momentálního života, ovšem po emotivním týdnu mezi ostatními dámami možná bude ještě ráda, že se ke svému poklidnému rodinnému životu na mateřské dovolené navrátí.

Jako kuchařka se Katka předvede na jedničku, její menu je příkladem moderní mezinárodní kuchyně a všem bude chutnat – předkrm projde bez výhrad, k ostatním chodům už nějaké připomínky budou, ovšem zdaleka nejvíce zaboduje Katka úkolem týdne – připraví tatarák z lososa, a to dokonce z čerstvého, nikoli uzeného!

Co soutěžící kritizovaly?

A kdo bude největší taktik?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.