VIDEO: Proč by se v Prostřeno! měli soutěžící svléknout do naha?

Odpověď naštěstí není tak nemravná, jak to původně vypadá. Středeční hostitelka Petra si totiž vymyslela pro ostatní velmi originální zábavu! Jakou? To uvidíte ve videu už teď, ale na celé odhalení tajemství se podívejte ve středu od 18 na Primě!

Petra je smíšek i holka do deště a umí si dělat legraci sama ze sebe. „Já mám strašně ráda kombinace sladkého a slaného,“ zdůvodňuje volbu svého předkrmu i příchutě hlavního chodu, kde je opět krkovice, sympatická hostitelka, které kouká rošťáctví z očí.

„Krkovici jsem umořila k smrti,“ přiznává pak soupeřkám. Týden je zatím přesto kulinářsky vzácně vyrovnaný. To platí i pro prodavačku sportovních potřeb, která se statečně popere s dýní, ale v krému zůstane několik jadérek – a to je další chybička.

Na tiramisu má Petra sice všechny správné suroviny, ale dojde jí krém a dezert pro ni už nezbyde. Musí se proto uchýlit k malé lsti… Proč se mají všechny soupeřky nakonec svléknout do naha? Požene je Petra cestou do Lázní Bohdaneč městem v plavkách?

Podívejte se sami:

Při šmejdění soutěžící objevili, že má Petra pořád nad postelí fotku bývalého. Co je to ale za pořádek?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.