VIDEO: Prostřeno! se tentokrát přemění skoro na maškarní bál. Jakub opět v hlavní roli

V pátek bude v hlavní roli vedle hostitelky z Milevska, Drahušky, opět Jakub. Ještě naposledy chce pobavit, a tak se bude během večera převlékat do různých kostýmů – hasiče, silničáře, krále Šumavy… Dívejte se v pátek od 18 hodin na Primě na Prostřeno!

Drahuška sestaví menu z těchto pokrmů: kuřecí koktejl, hovězí vývar s domácími nudlemi, kuřecí stehna na slanině a sýru s brambory a jahodová roláda. U předkrmu bohužel zapomene na pečivo, a když je jí připomenuto, donese kupované – a to se mezi soutěžícími bohužel neodpouští…

Při servírování polévky pak polije Lucku, ta je ovšem v klidu a situaci zvládne, aniž by ji jakkoli rozhodila. Kuřecí stehna zapečená se slaninou a sýrem nikoho ani nezarmoutí, ale ani nenadchnou. Podle Mirky je to taková nedělní rychlovka a Petra prohlásí, že to jídlo jí neříkalo „Sněz mne!“ Chuť spraví hostitelka ostatním salátkem s kozím sýrem, kam přidá bylinky, které jsou úkolem týdne.

A i tento týden dojde na vyříkávání si všeho, co komu leželo na srdci. Jakub se na kameru omluvil Lucii za svá nevhodná slova o manažerech, Petra se chtěla do Lucie také víc pustit, ale nikdo další evidentně moc účtovat nechtěl, a tak i Petra hodila flintu do žita a týden v malebných jižních Čechách se obešel bez jakéhokoli konfliktu! Jen Jakub se dozví, že je na muže příliš ukecaný. A když už to vadí i ženám, je to na pováženou…

Podívejte se, jak Jakub zaskočil ostatní:

A ještě jednou!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.