VIDEO: Ruská ruleta, naštěstí jen z vajec, to bude netradiční zábava v Prostřeno!

Ruská ruleta – tu by jeden jako zábavu v Prostřeno! nečekal. Čtvrteční hostitel Martin ji naštěstí pojal zcela bezpečně a spíše zábavnou formou. Podívejte se sami už teď v našem videu. A na zbytek se podívejte od 18 hodin večer na Primě!

I když tahle parta chválou zrovna neplýtvá a spíš hledá chyby, včera se shodla, že laťka jde nahoru. Potvrdí to Martin, který se podle svých řečí v jídle moc nevyzná? Možná nelouská kulinářské časopisy, ale doma občas něco uvaří, soupeři by ho proto neměli podceňovat. Příprava sýrové rolády i domácího chleba z kupované směsi v pekárně mu jde docela od ruky.

Pozná Pavla, že jde o polotovar? Ta u večeře poučuje Pavla, který pracoval osm let v pekárně, jak vypadá správný kvásek, a on už ta její moudra nemůže poslouchat… Ale ani hostitel si nenechá nic líbit. Cibulačku vystřídá česnečka s vaječnou jíškou a Martin upeče další kotlety na pivu. Irena se ani tentokrát kuřecího nedočká: „Rejpala se v tom jak prase v korytě,“ zlobí Pavla, když po očku sleduje soupeřku, jak bojuje se šťouchanými bramborami se slaninou.

Hostitel se tentokrát bílé ani červené cibule nebojí a vůbec s ní nešetří. Ani se sýry na pizze čtyř sýrů, která bude s pěti a mezi nimi i s hermelínem. Poradí si Martin s těstem? Je to kliďas, ale pizzu u nich doma normálně peče manželka. A co se bude řešit u stolu? Jsou k sobě soupeři upřímní? Na koho má políčeno zábavná „ruská ruleta“ s vajíčkem? Nebo se potvrdí známé rčení, že kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá?

Sledujte ve videu:

Ochutnali už jste někdy vaječnou jíšku? Podívejte se, jak se připravuje:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.