VIDEO: Sice nejdřív bulí v kuchyni, ale záhy přejde do protiútoku. Mladá hostitelka z Prostřeno!

Prostřeno! - Marián je zlý a dámy pláčou

Mladá maminka Jana (22) svoje vaření opláče, je trpce zklamaná z chování hostů a nezapomene. Je zbytečně přecitlivělá, nebo má opravdu důvod k pláči? Sledujte Prostřeno! ve středu od 17.50 na Primě!

„Myslela jsem si, že jsme dobrá parta, ale jsem zklamaná,“ vzlyká uprostřed večeře mladá hostitelka v kuchyni. Po optimistickém začátku si musela vyslechnout nevybíravou kritiku.

„Mám dojem, že převládla taktika všichni proti hostiteli,“ všímá si nejen ona. Marian se mstí za včerejšek a po předkrmu, který nikoho moc nenadchne, to schytá hlavně polévka. Husí paštika nedopadla dobře, je sice krásně naservírovaná, brusinky však nejsou brusinky, ale rybíz.

Historie kolem polévky o tajném receptu, který si Jana sama vymyslela po návštěvě italské restaurace, Mariana škodolibě pobaví. V polévce je také příliš provencálského koření. Hlavní chod – plněná panenka – je přijat asi nejlépe, ale celková nespokojenost vyvolá diskusi a pokus o „hru na pravdu“ už ve středu.

Hostitelka Jana se ostře pustí do Terezy:

To samozřejmě atmosféře u stolu moc nepomůže, i když hádání jídel náladu uvolní a je to zatím nejlepší zábava týdne, chutný je i kyprý domácí koláč s kokosem. Je jasné, že Jana na tohle ponížení nezapomene a její taktika se po středě změní, i když „kritika není taktika“, jak byla poučena Terezou, kterou „nemusí“.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!