Seriály a filmy

10. června 2014 19:00

Gabriela Gabrielová

VIDEO: Suflé ne a ne se vydařit. Jak dopadl další pokus?

Úkol týdne dává všem pořádně zabrat. Jak se Zdenka poprala se suflé a vývarem? Dívejte se ve středu od 18 hodin na Primě na Prostřeno!

Nezaměstnaná servírka Zdenka si naplánovala docela podobné menu, jaké bylo včera u Marty. Třetí vývar je ale z telecích líček, též s knedlíčky a s drobením. Vepřové závitky jsou rovněž plněné a obalené v trojobalu, ale navíc zapečené ve smetaně. Díky ní je to sice kalorická bomba, ale šťavnatější než byly Martiny řízky, i když ke šťouchaným bramborům už nezbyla šťáva. V panelákovém bytě se stylovým nábytkem po rodičích se bude podávat oblíbený babičkovský moučník. Proč ale poslední lívance se zakysanou smetanou nechutnají všem? To úvodní zapečená mozzarella s hroznovým vínem, orestovaným na másle, dopadla lépe. Aby Zdenka poněkud rozproudila náladu, pozve si pana Kuchaře. Ne na další vaření, jak se všichni lekli, ale aby jim pěkně od podlahy zahrál na harmoniku. I Aleš si s ním trochu „béknul“ a konečně se rozpovídal.

Debata nad suflé. Podívejte se:

Prohlédněte si Zdenčiny pokrmy:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.