VIDEO: Úterní vynechaný úkol týdne v Prostřeno! nedá soutěžícím spát. A Helena stále zapírá

Student, světoběžník a vyznavač kvalitních surovin Jan (25) si zaexperimentoval i s veganstvím, menu ovšem bude "masožravé". Stále se bude řešit úkol týdne, který v úterý nebyl servírován. Tak jak to tedy bylo? Sledujte Prostřeno! ve středu v 17.50 na Primě.

„Jsem rád středem pozornosti a zatím mi to vychází,“ libuje si jediný muž týdne, výrazný student ekonomie Jan. Je hybatelem dění u stolu a dost se zajímá o to, co jí. Kromě toho, že by rád vyhrál a peníze použil na svou brzkou cestu do Austrálie, má ambici v pořadu předvést, že se lze stravovat jinak, kvalitně a bio. Hosty pozve do domu v Drnovicích, kde jsou stěny plné trofejí, protože otec i bratr jsou a byli nadšení myslivci. Jan se chystá na večírek plný zábavy a dobrého jídla. Slovo kvalitní je v jeho slovníku velmi frekventované, když představuje svoje menu a postupy.

Ocení to Helena, která pro změnu našla ve sklenici mušku? Všichni se už třesou na předkrm, ale musí čekat, až Honza přinese Heleně novou vodu. Právě ji ale červenou řepou s kozím sýrem moc nepotěší. Spraví to dýňovo-batátový krém a další losos s bylinkovými brambory? Ryba je šťavnatá a asi chutnější než v pondělí, také lépe a výrazněji ochucená. Honza mizí v kuchyni a krb hasne. Dámy by si chtěly přitopit. Kdo si spálí ruku?

S vínem ale Jan nešetří. Další rozlévá k dezertu, což je domácí zmrzlina a čokoládový fondant. Zábava souvisí s jídlem a je překvapivě spíš holčičí, jako by hostitel věděl, kdo k němu přijde na večeři. A u ručních prací nastane další příležitost pro Lucku zpovídat Helenu, které nemůže odpustit její lež.

Rozváže víno Heleně jazyk, nebo si bude stát za svým?

A jak je to s Honzovým veganství?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.