VIDEO: V Prostřeno! se bude hrát na city. Nebo budou slzy opravdové?

Tento týden jsou soutěžící v pořadu Prostřeno! skutečnými konkurenty a vůbec si vůči sobě neberou servítky. Když pak na středeční hostitelku dopadne stres, ostatní nebudou šetřit kritikou. Sledujte v bonusových materiálech už nyní a ve středu od 18 hodin na Primě v další epizodě Prostřeno!

Už to tak vypadá, že mladší z obou Jan (22) je ta méně šťastná. Bruneta Jana má nízké sebevědomí a nachází se v obtížné životní situaci, což samozřejmě poznamená i večeři uprostřed týdne. Janě tečou nervy, zdá se, že vaření ji spíš silně stresuje než baví, zápolí s časem i vlastní nešikovností.

Na náladě a sebejistotě jí samozřejmě nepřidá, že se před příchodem hostů nestihne upravit, návštěvu vítá s čokoládovou šmouhou na tváři. Sladký závin, který má ještě upéct, jí též náladu nevylepší. Sama zvládne čokoládový dort s jahodami, který nakonec dopadne z jejího menu nejlépe.

Jana má ráda kuře, proto se v jejím menu objeví kuřecí vývar s domácími nudlemi (prý chutný) a kuřecí steak se sýrovou omáčkou a glazovanou mrkvičkou. Jenže zapečené večky nejsou dobrým úvodem a labilní, uplakaná a podmračená hostitelka je skoro na zhroucení. A podle toho taky dopadne i litvínovská „zábava“.

Co hostům po jejich příchodu k Janě nejvíc vadilo?

A podle koho hraje Jana na city?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.