VIDEO: V Prostřeno! vám vysvětlí, jak sníst správně hamburger

Klidná a tichá maminka na rodičovské dovolené Lenka (27) působí trochu ustrašeně. Jak si poradí se čtyřmi hosty? Dívejte se v úterý od 18 hodin na další díl Prostřeno!

Snad se doma nebojí – na chodbě vsetínského bytu totiž hosty přivítá jedna lidská lebka, tři krajty a jedovatí pavouci, což je koníček jejího manžela. Včera Katčin hamburger Lence moc nechutnal, povede se jí lepší domácí burger?

Její „volný program“ obsahuje klasické vsetínské menu, přestože ji soupeři tipují na zahraniční kuchyni. Co všechno návštěva Lence vytkne? Pro Martina není předkrm z původních surovin nejvyšší kvality – parmská šunka je normální sušená šunka a mozzarella není buvolí.

Bramborová polévka je bez chuti, postrádá česnek a majoránku. Jehněčí špíz s brambory obsahuje kromě slaniny a klobásy ještě mrkev, kterou takto sice miluje Lenčin manžel, ale ten tu není a hostům mrkev nechutná. Šťouchané brambory jsou spíš kaše a k té se nehodí dresink.

Ani závěrečné štrůdlíky nevyjdou na sto procent, i když vypadají hezky a je to fajn nápad. Hosté si nakonec nejvíc pochutnají na kupované zmrzlině. Hostitelka vnímá kritiku a je napjatá, moc se neusmívá, jen Jiřina dostane záchvat smíchu. Martin najde v jídle další vlas nebo chlup, nepřináší je sám na tričku? Rozjaří hosty parádní projížďka, skutečný adrenalin? Přihraje to Lence nějaké body?

Hosté měli problém hamburger zkonzumovat, podívejte se, jak je pondělní hostitelka Kateřina instruovala:

Ještě se mrkněte, jak ostatní hosty překvapili Lenčini netradiční domácí mazlíčci:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.