VIDEO z 5. dílu Mordparty: Naďa zjistila zajímavé informace o matce Káji. Proč emigrovala?

Nedělní premiéra dalšího dílu Mordparty s názvem Nevěra dovolí Kájovi dále pátrat po stopách své matky. Naďa zjistila zajímavé informace o minulosti ženy, která vyšetřovatele nikdy nevychovala. Co jí donutilo emigrovat? Podívejte se na exkluzivní video.

Kája je rebel, kterého nic nerozhází. Teprve jeho otec na smrtelné posteli ho donutí řešit vlastní minulost, která se pyšní několika významnými otazníky. Káju s jeho sestrou opustila jejich vlastní matka. Emigrovala. Od té doby ji už nikdy neviděli. Co jí k emigraci přimělo? Byly to rozpory s jejím manželem a tátou Káji?

Naďa pomáhá Kájovi najít více informací. Podívejte se na scénu z pátého dílu. Mordpartu uvidíte už v neděli ve 20.15!

Dění vyšetřovatelů z Mordparty jsme shrnuli do jednoduchých bodů.

1) Konečně poznáváme i osobní příběh Káji. Toho jako malého opustila matka a emigrovala. Kája začíná mít tušení, že matka navštívila jeho umírajícího otce v hospicu. Začne po ní pátrat. A v 5. dílu se dozví daleko více o příběhu ženy, která ho nevychovala...

2) Colombo má strach o dceru. Anna s Colombem stále nemluví a její přítel Michal je pořád podivně tajemný. Colombo pátrá po případu, kdy jeho bývalá přítelkyně spáchala sebevraždu. Byla to opravdu sebevražda? Colombo si je jistý, že ne.

3) Naďa odkrývá manželovo tajemství. Naďe je stále jasnější, že její manžel vede dvojí život. Už ho několikrát nachytala ve lži. V neděli zjistí úplnou pravdu o životě Marka.

4) Exmanželka Barbora se vrací do života Pavla nevítaně. Vendy zjistí, že o jeho minulosti nic neví a zamilovaného Pavla opustí. Barbora se znovu pokusí o sebevraždu. V neděli mu nabídne přátelské příměří. Myslí to opravdu vážně?

Další pokračování uvidíte na Primě už v neděli ve 20.15 s Mordpartou!

Poznejte hlavní postavy Mordparty představené samotným Columbem:

Poznejte zebrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele Pavla a Jiří Bábek šéfa oddělení Milana.

–––

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.