Seriály a filmy

25. července 2017 22:00

Petra Kloidová

Watsonová se cítí zrazena Sherlockem, tvrdí její představitelka Lucy Liu

Sherlock Holmes: Jak prosté III (21) - upoutávka

Lucy Liu se vyjádřila o podivném vztahu mezi její seriálovou postavou dr. Watsonovou a Sherlockem Holmesem. Ve třetí sérii totiž jejich přátelství dostalo zabrat.

Co uvidíte ve středečním Sherlockovi Holmesovi?

Všechno je zase o něco komplikovanější než v díle minulém. Jak se s tím Sherlock s Watsonovou poperou? A co budou řešit za kriminální případ?

Zastřelení sanitářů a únos jejich pacienta v sanitce zavede detektivy k případu pašování drog v lidských tělech… Kdo je vrahem, to uvidíte už ve středu ve 20.15 na Prima LOVE.

Sherlockova zrada

Lehký autismus Sherlocka Holmese nedává člověku sebemenší naději, že by si ho mohl oblíbit. U dr. Watsonové je to však úplně jiné. V druhé řadě seriálu společně budovali svoje přátelství, aby ho Sherlock mohl v jednom momentě zcela zahodit.

Představitelka Watsonové se vyjádřila pro časopis Interview o tom, jak se vlastně na začátku třetí série její seriálový charakter musel cítít. Rozhodně to není nic, co byste si přáli zažít, ačkoliv to postavu velice posílilo.

"Když vidíte ty dva během třetí série, je značně vidět, že jejich vztah je poslepovaný. Nese si svoje ústrky a střípky. A víc to samozřejmě prožívá Joan (Watsonová). Joan se postavila na vlastní nohy, když se Sherlock vrací, poté co ji opustil v New Yorku. Nechal jí pouze lístek se vzkazem v jeho domě a Joan se tak ze dne na den musela postarat sama o sebe. Má přítele a čerstvě založila vlastní detektivní kancelář.

Myslím si, že je trochu raněná tím, jak jejich vztah skončil, jakým způsobem ho Sherlock Holmes ukončil. Bylo to totiž kompletně jeho rozhodnutí. Nejhorší pro Watsonovou samozřemě bylo, že během absence Sherlocka zjistila, že jejich přátelství je daleko hlubší, než čekala," vysvětluje Lucy Liu.

DÁ TO SHERLOCK HOLMES S WATSONOVOU DOHROMADY? PŘEČTĚTE SI VÍCE NA PRIMA LOVE

Přátelství, které se neopouští

Americká herečka s asijskými kořeny v každém případě považuje vztah Sherlocka a Watsonové i tak za zajímavý a hezký. Na Watsonové je prý vidět, že je na povahu Sherlocka Holmese zkrátka zvědavá.

"Myslím si, že Sherlock si o Joan myslí, že je velice chytrá. Což je pro něj důležitá vlastnost pro to, aby někoho mohl respektovat," prozradila představitelka Watsonové.

Sherlocka Holmese: Jak prosté uvidíte na Prima LOVE tuto středu ve 20.15.

Sdílejte článek
Štítky zrada