Zákulisí seriálu Everwood: Kterou postavu jste viděli nejčastěji?

Na seriálu Everwood mnozí z nás vyrůstali. Příběh špičkového lékaře a vdovce v jednom, který se společně s dětmi odebral na konec světa kvůli novému životu, můžete sledovat každý den po 15. hodině na Prima LOVE. A teď pro vás máme zajímavosti z tohoto seriálu.

Everwood je městečko v americkém Coloradu blízko známých Skalistých hor, které můžete znát i díky kanadskému seriálu Ranč Heartland.

Hlavní postavou seriálu je lékař Brown, velký a slavný doktor Brown, v jehož ordinaci si podávali dveře nejslavnější a nejvlivnější lidé státu. Neurochirurg však svůj život změnil o stoosmdesát stupňů ve chvíli, kdy mu zemřela žena a matka jeho dvou dětí. A tak se Brown společně s náctiletým synem a malou dcerou přestěhoval na konec světa.

VÍCE SE O SERIÁLU EVERWOOD DOZVÍTE TADY

Marně si obyvatelé městečka lámou hlavu, co mezi ně onu světovou kapacitu přivedlo. Důvody tátova rozhodnutí neznají ostatně ani jeho nejbližší: dospívající Ephram a malá Delia. Je jim jasné jen jedno: od nynějška musí zapomenout na celý svůj dosavadní život a musí se pokusit přijmout za svůj domov Everwood…

Co nevíte o Everwoodu?

Jelikož se netušilo, jestli bude prodloužení seriálu, tak se během čtvrté série natočily dva různé konce. Jeden pro pokračování seriálu a druhý pro případné ukončení.

Představitel hlavní postavy byl jediný herec, který se objevil ve všech epizodách seriálu. Gregory Smith nebyl na kameře pouze v posledním dílu 3. série a Emily VanCamp se neobjevila pouze v epizodě s názvem "The Land of Confusion".

Emily VanCamp, představitelka Amy, a Chris Pratt, představitel Brighta, kteří hráli sourozence v Everwoodu se do sebe během natáčení zamilovali.

Brightovo celé jméno zní Harold Brighton Abbott.

Brownovic adresa v Everwoodu je 2719 Deerborn.

Herečka Brenda Strong (Julia Brown) vystupuje především ve flashbaccích a snových sekvencích. Podobně dopadla její postava i v seriálu Zoufalé manželky.

Na popud internetových diskuzí fanoušků, které během prvních dvou serií zaujala možnost romantického vztahu mezi Andym a Ninou, si Nina v dile "Sacrifice" (3. série) uvědomí, že miluje Andyho.

Postava Andyho Browna se podle časopisu TV Guide umístila na 43. místě v anketě "50 nejlepších televizních otců všech dob".

Sledujte Everwood na Prima LOVE každý den po 15. hodině.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.