Země filmových hrdinů

Pojďte s Prima kinem o tomto víkendu navštívit nejrůznější filmové příběhy – „země“, v nichž se vždy setkáte s rozdílnými hrdiny.

V pátek se vypravíme na záchrannou misi, při níž je nutné osvobodit čínskou princeznu. Ve westernové komedii Tenkrát na Východě se ale ocitneme i na západě a to na hodně divokém! S dalším snímkem se přiblížíme k naší době. V Zemi policajtů se setkáte se Sylvesterem Stallonem v jeho životní a kritiky velmi oceňované roli šerifa Freddyho Heflina, který se přes svůj sluchový handicap pustí do náročného vyšetřování. V sobotu se připravte na komediální náhled do světa ženy, která se plně věnuje rodině. Uma Thurmanová jako bývalá spisovatelka však nechce úplně opustit své milované řemeslo. Dá se ale psaní a rodina spojit dohromady? To ukáže film Mateřské galeje. Po dámském tématu obsadí obrazovku Žoldáci spravedlnosti. V akčním thrilleru Steven Seagal opět skvěle předvede nejen své herectví ale i bojové umění. Nedělní večer provoní romantika. Film Šest dní, sedm nocí vás zanese na ostrov, na kterém ztroskotají pracovitá redaktorka časopisu pro ženy a pilot, který ji měl dopravit za jejím snoubencem. Zachránit život i nervy při pobytu s někým, koho neznají, bude pěkná fuška, avšak velmi úsměvná. Posledním nedělním filmem bude Rozchod. V této komedii Jennifer Anistonové a Vincemu Vaughnanovi láska nevydržela, avšak hnízdečko lásky ano. Pustí se tedy do psychologické války, jejímž cílem je vyhnat toho druhého z bytu.

Pátek 25. 1.

20:15 - Tenkrát na Východě

Člen císařské stráže Chon (J. Chan) a desperát Roy (O. Wilson) se snaží osvobodit unesenou čínskou princeznu. Co se stane, když Východ se svým kung-fu narazí na Západ s rychlými kolty proklatě nízko u pasu? Americká akční westernová komedie (2000). Dále hrají L. Liu, J. Connery a další. Režie T. Dey (106 min)

23:25 - Země policajtů

Maloměstský šerif Sylvester Stallone se touží stát newyorským policistou. V jeho snu mu však brání sluchový handicap. Když se mezi policisty začnou dít podivné věci, šerif nejdříve vše přehlíží, okolnosti ho ale donutí jednat... Americký thriller (1997). Dále hrají R. De Niro, H. Keitel, R. Loitta a další. Režie J. Mangold (101 min)

Sobota 26. 1.

20:15 - Mateřské galeje

Uma Thurmanová je bývalá spisovatelka, která však dnes nemá na psaní čas, protože svůj čas a energii obětuje své rodině. Věnuje se tedy alespoň svému internetovému blogu, a také se přihlásí do soutěže časopisu o rodičovství, pro který má napsat co nejlepší článek... Americká komedie (2009). Dále hrají M. Driverová, A. Drummondová a další. Režie K. Dieckmannová (86 min) (Premiéra)

22:05 - Žoldáci spravedlnosti

Žoldák Steven Seagal se zaplete do mise ohrožující životy jeho blízkých. V zájmu úspěchu musí proniknout do jedné z nejlépe chráněných východoevropských věznic a osvobodit syna největšího drogového krále... Americko-jihoafrický akční thriller (2006). Dále hrají L. Goss, J. Lordová, R. G. Smith a další. Režie D. E. Fauntleroy (93 min)

Neděle 27. 1.

20:15 - Šest dní, sedm nocí

Vytížená redaktorka z New Yorku se na týden utrhla z práce, aby si mohla užít dovolenou snů se snoubencem. Shodou nešťastných okolností se ale ocitá na opuštěném ostrově pouze ve společnosti samotářského pilota... Americký romantický film (1998). Hrají H. Ford, A. Hecheová, D. Schwimmer, J. Obradorsová a další. Režie I. Reitman (98 min)

22:20 - Rozchod

Jennifer Anistonová a Vince Vaughn se měli tak rádi, že si společně pořídili byt. Zatímco hnízdečko jim vydrželo, láska nikoliv. Protože se ale ani jeden z nich nechce vystěhovat, pustí se do psychologické války, jejímž cílem je vyhnat toho druhého z bytu... Americká romantická komedie (2006). Dále hrají J. L. Adamsová, N. Aumanová, C. Hauser a další. Režie P. Reed (102 min)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.