24. srpna 2019 10:41

Zuzana Schneidewind

Živý přenos volby České MISS a MISS Universe Slovenska 2019

Jediná národní soutěž krásy se vrací v mezinárodním pojetí. Sledujte napínavý živý přenos plný české a slovenské krásy. Začínáme v neděli ve 20.15 na Primě!

Role moderátora slavnostního večera se ujme Libor Bouček, který je zároveň scénáristou. Jak přiznal už na letošní první tiskové konferenci, Česká Miss je pro něj projektem přímo osudovým a ne jenom proto, že už ji v minulosti moderoval mnohokrát: „Já užívám už v podstatě 4 roky jeden z produktů soutěže. Tím je finalistka číslo 1 z roku 2014. Musím tedy říct, že je to nejlepší soutěž krásy. Nic jiného ani říct nemůžu,“ zavtipkoval.

I letos bude opravdu těžké vybrat ty nejkrásnější. Podívejte se už teď na dívky, které v letošním ročníku soutěže krásy budou bojovat o korunku:

Protože je soutěž nadnárodní, diváci se mohou těšit i na hudební vystoupení umělců z Česka i Slovenska. Backstage tedy bude praskat ve švech. A tak se během finálového galavečera několikrát podíváme i tam. O rozhovory a pohled do zákulisí se postará moderátorka Veronika Farářová, která je součástí týmu České Miss již několik let.

„Castingy a tiskové konference, které jsem pro Českou Miss odmoderovala, bych už asi nespočítala. Za těch několik posledních let jich bylo opravdu mnoho, ale v loňském roce jsem dostala nabídku i na moderování backstage finálového galavečera a byla to pro mě opravdu pocta,“ vysvětlila Farářová, která nakonec v loňském roce moderovala nejen backstage, ale několikrát se s Martinem Dejdarem objevila i na hlavní stagi.

Nebylo tedy překvapením, že stejnou nabídku dostala i letos, kdy opět provázela všemi oficiálními akcemi soutěže. Navíc s Liborem Boučkem moderovala již historicky první ročník modelingové soutěže Pure Model. „Stát na pódiu vedle Libora je samozřejmě výzva a jsem ráda, že se pracovně opět potkáme,“ dodala závěrem.

Proč se dívky přihlásily do soutěže krásy a proč právě ony by měly vyhrát? Přečtěte si jejich odpovědi v následujícím článku a nezapomeňte se na ně podívat už dnes večer ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.