Zkrachovalec, dirigent či maskér: Jaké by byly osudy celebrit? A kdo by i změnil pohlaví?

Inkognito: Čím jste chtěli být?

Panelisté v pořadu Inkognito hádají každý týden různé profese, kterými se lidé živí. Bylo na čase role trochu obrátit a zeptat se jich, čím by se živili oni, kdyby neměli svou momentální práci snů. Některé odpovědi vás vážně dostanou do kolen. Kdo z nich by kromě práce změnil rovnou i pohlaví?

Už jste si někdy položili otázku: Čím byste byli, kdybyste nebyli tím, čím jste? Tak to nás právě zajímalo u našich známých osobností z pořadu Inkognito. „Asi bych byla muž a dirigent, to by mě bavilo, anebo chirurg,“ prozradila Petra Nesvačilová a přiznala, že by klidně změnila i pohlaví. Její vysněné dětské povolání ale bylo více při zemi. „Já jsem chtěla jako malá pracovat v masně nebo trafice.“

Ondřej Brzobohatý by nejspíš nadále zůstal v uměleckém světě. Díky svým rodičům totiž jeho zájmy sahají i dál, než je hudba či herectví. „Já jsem přesvědčený, že bych byl maskérem nebo ten, co navrhuje loutky v těch filmech,“ prozrazuje Ondra s tím, že právě rodiče ho brávali s sebou do práce, a tak tam okoukal všemožné profese.

Jaká kariéra by čekala Jakuba Prachaře?

To Jakub Prachař svoji budoucnost bez showbyznysu vidí trochu jinak. Velká kariéra by ho zřejmě nečekala. „Já si myslím, že bych byl nic. Živořil bych a byl bych registrovaný na pracovním úřadě, dlouho,“ prozradil Jakub svůj osud, kdyby neměl herecký a bavičský talent. Ovšem jako malý kluk měl vyšší ambice než navštěvovat kanceláře pracovního úřadu. „Já jsem chtěl být ošetřovatelem v zoologické zahradě a potom jsem chtěl být u cirkusu. To se mi spojilo do té profese, co dělám dnes, takže já jsem si vlastně splnil dětský sen,“ zakončil Jakub s úlevou.

Zábavnou show Inkognito můžete sledovat každý čtvrtek ve 21:35 na Primě!