Seriály a filmy

18. listopadu 2017 22:26

Petra Kloidová

Zpěvačku Toni Brexton uvidíte v romantické Osudové chvíli

Osudová chvíle - upoutávka

Nedělní večer bude ve znamení romantického thrilleru Osudová chvíle ve 20.15 na LOVE. Co od snímku můžete čekat? V každém případě hlavní roli, kterou ztvárnila americká zpěvačka jednoho z nejslavnějších hitů Un-break my heart.

Co vás čeká? Rozhodně se můžete těšit na láskyplný partnerský vztah, ale i zásadní momenty v životě, o kterých dvojice ještě netuší. Nebezpečí bude bohužel přítomno.

Jedna osudová chvíle může změnit celý život. Stejně tak tomu bylo i u Jacoba, který vedl spokojený život se svou rodinou. Osud však jednoho dne zamíchal kartami a rodinu mu vzal... Nina je hlavní zpěvačkou v malém sboru, který se chystá na blížící se soutěž. Její sbor stále nemůže najít potřebnou písničku pro výhru. Žije se svým strýčkem a malým synem vedle kostela. Jsou velmi pobožní. Jednoho dne její syn najde muže, který leží vedle kostela a vypadá, že nemá kam jít. Nabídne mu jídlo. Nina s tímto přístupem nesouhlasí a zakáže synovi, aby mluvil s cizími lidmi. Jenže on si nedá pokoj a se strýčkem záhadného muže znovu vyhledá. Nabídnou mu přespání na jednu noc v kostele. V místnosti správce kostela, která je velmi zneřáděná. Když druhý den nese strýček muži snídani, zjišťuje, že je celá místnost uklízená. Proto dovoluje muži přespat další noci. Postupem času muž začíná vše opravovat a shledává se znovu s Ninou, které se moc nezamlouvá. Snaží se přijít na to, kdo to je. Když mu jednou přinese oblečení, poprvé na ni promluví. Jméno stále nepřiznává, a tak mu začínají říkat Sam.

Podívejte se na romantický thriller Osudová chvíle na Prima LOVE ve 20.15

Sdílejte článek