Seriály a filmy

22. května 2019 17:00

Tereza Šulcová

Jessica Alba: „Natáčet milostné scény je divné. Před natáčením si musím dát panáka tequily“

Herečka Jessica Alba působí v hereckém průmyslu už několik desítek let. Přesto si nikdy nezvykla na natáčení milostných scén. V nedávném rozhovoru se svěřila, že jí to přijde divné. A nejen to. Před natáčením si musí podle vlastních slov dát panáka tequily!

Osmatřicetiletá herečka se svěřila pro TSC HIM & HER PODCAST, že nikdy nebude spokojená s natáčením milostných scén. V roce 2005 si tyto scény vyzkoušela na vlastní kůži ve filmu Cin City. V tomto akčním krimi snímku si zahrála sexy striptérku po boku policajta, kterého představoval Bruce Willis. Natáčet před ním striptýz bylo podle ní velmi náročné.

To samé se opakovalo v roce 2015, kdy natáčela postelové scény ve filmu Láska po anglicku s pohledným hercem Piercem Brosnanem, nebo v roce 2005 ve filmu Do hlubiny s Paulem Walkerem.

„Myslím, že Pierce Brosnan a Bruce Willis jsou velmi přitažliví muži, ale je to divné,“ svěřila se herečka o natáčení milostných scén. „Když s někým musíte předstírat tak intimní moment, je to velmi náročné. Cítíte jeho vůni, všechno. A musí to vypadat opravdově,“ vysvětluje Alba.

„Taková scéna se natáčí z různých úhlů. Takže ji musíte předvést opravdu několikrát,“ dodává na závěr herečka. Zároveň přiznává, že v takových scénách není profesionál na 100 %. Už si totiž párkrát před takovou scénou dala panáka tequily.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.