Celebrity

20. září 2022 05:30

redakce Prima Ženy

Nutriční poradkyně Gabriela Peacock: Princ Harry už mě nepotřebuje, má manželku

7 pádů Honzy Dědka (36) - upoutávka

Jen pár šťastlivcům z České republiky se v životě podařilo dostat blízko ke královské rodině. Jednou z nich byla nutriční poradkyně Gabriela Peacock (43), která je ve svém oboru natolik dobrá, že si její služby platil i princ Harry (38). Slavných klientů má však více, a to i přesto, že když už si stoupne za sporák, její jídlo se za oslnivé pokládat nedá.

V mládí se Gabriela Peacock, rozená Báňová, prosadila jako modelka. Největší úspěchy ji nicméně čekaly později jako nutriční poradkyni. Její služby jsou vyhledávané napříč světem slavných osobností, královskou rodinu nevyjímaje. Platil za ně kupříkladu i princ Harry, kterému později šla na svatbu.

O Harryho už se stará manželka

Princ Harry byl klientem Gabriely Peacock dlouhou dobu, přesto nakonec byla jejich spolupráce ukončena. „Bývala jsem Harryho nutriční poradkyně. Už mě ale nepotřebuje, má manželku, která mu jídelníček určitě navrhne,“ řekla úspěšná podnikatelka v populární talkshow Honzy Dědka.

Bez svolení svých klientů o vztazích s nimi a jejich jídelníčcích nemůže mluvit. Zachovává si tak pověst spolehlivé odbornice a důvěryhodné osoby. „Konkrétní být nemůžu. Mám vztah s pacienty, stejně jako lékaři. Kdybych o nich začala povídat, už se ke mně nikdy nevrátí,“ vysvětlila v rozhovoru, který můžete sledovat na Primě v úterý večer.

Smrt královny ji zasáhla

Gabriela Peacock dlouhodobě žije v Londýně a měla tu čest se jako host zúčastnit svatby prince Harryho a vévodkyně Meghan (41). Ke královské rodině tedy měla blízko a nedávný skon královny Alžběty II. ji nenechal chladnou. Svůj smutek ovšem nepovyšuje nad smutek zbytku národa.

„Smrt královny jsem vnímala asi jako každý v Británii. Očekávalo se, že se to stane, ale je to velmi smutné. Královna byla milovaná, obdivovaná, respektovaná. Obětovala celý svůj život národu,“ řekla Honzovi Dědkovi bývalá modelka, která ve Velké Británii žije více než 20 let.

Hvězdná klientela v čele se slavným moderátorem

Jméno Gabriely Peacock je známé i mezi slavnými osobnostmi, z nichž si jich za ní pro radu v oblasti stravování přišlo mnoho. Patří mezi ně i jeden ze tří moderátorů oblíbeného motoristického pořadu Top Gear.

Jeremy Clarkson je jeden z mých nejoblíbenějších pacientů, protože mu vždycky radím, on to neposlouchá a za dva měsíce se vrátí pro další radu,“ zasmála se špičková nutriční poradkyně, která vyvinula také vlastní speciální výživové produkty.

V kuchyni zažívá akorát stresy

Ačkoliv Gabriela Peacock dobře ví, co, kdy a v jaké formě jíst, za plotnou se zrovna moc neotáčí. Její klientela je široká a podnikání časově náročné. Když se postaví ke sporáku, obvykle na svůj výkon není pyšná a potlesk za něj nesklízí ani od manžela.

„Vařím hrozně. Když už vařím, výsledek je dobrý. Protože to ale nedělám často, jsou to hrozné stresy. Čtyři hodiny mého života, kdy se zavřu v kuchyni, časování mi nevydrží, všechno se mi pálí, všechno převařuju. A manžel to pak nechce jíst,“ dodala.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.