Celebrity

21. března 2023 12:19

David Laštovka

Obavy o život Jiřího Adamce. Manželka Jana popsala, jak na tom režisér je

Režisér Jiří Adamec, který začátkem března oslavil 75. narozeniny, skončil v péči lékařů poté, co při úpravách domu spadl ze schodů a ošklivě se poranil. Manželka Jana Adamcová (51) webu Prima Ženy prozradila, co se přesně stalo a jak je na tom Jiří nyní.

Jana Adamcová doufá, že její o čtyřiadvacet let starší Jiří bude brzy v pořádku. „Nebude to nic vážného. Jen upadl na schodech, zlomil si palec na noze a zvrtnul kotník, takže zatím obtížně chodí. Ale věřím, že se to brzy spraví,“ uvedla.

S manželem se sice rozvádí, ale udržují přátelské vztahy. A jak je vidět, když je potřeba, jeden pro druhého jsou oporou. „Byl u nás, ale jelikož byl nepohyblivý a já nejsem schopna ho zvednout, museli jsme požádat na pár dní o pomoc, odlehčovací péči pro seniory. Sám ve svém bytě zatím být nemůže a u nás jsou všude schody, bez nich není možné se dostat ani do koupelny... Takže jsme na pár dní potřebovali něco bezbariérového,“ vysvětlila Jana Adamcová.

Žijí odděleně. Nové lásce se nebrání

S režisérem se brali v roce 2006 po dvanáctileté známosti a svatbu měli vskutku romantickou. Ano si řekli v pravoslavném chrámu na řeckém ostrově Santos. Janě šel za svědka moderátor Dalibor Gondík, Jiřímu zpěvák Karel Gott.

Manželství se dlouhou dobu zdálo být bez problémové. V roce 2006 se jim narodil syn Daniel, o dva roky později dcera Jasmína. Po šestnácti letech ovšem přišel pro mnohé trochu překvapivě rozchod. Jana k tomu uvedla, že samotný věkový rozdíl nebyl důvodem, ani v tom nebyl nikdo třetí.

Momentálně žijí odděleně, ale oficiálně rozvedeni ještě nejsou. „Náš vztah je přátelský. Jiří se s dětmi vídá každý den, střídáme se především v odvozu od školního autobusu,“ přiblížila rodinné poměry Adamcová v rozhovoru pro web Prima Ženy. Jak přiznala, momentálně je sama, ale nové lásce se nebrání. „Představit bych si to dokázala, ale na obzoru zatím není,“ dodala.

Sdílejte článek
Štítky Karel Gott nemocnice rodina úraz manželství svatba režisér Jiří Adamec schodiště Dalibor Gondík Jana Adamcová (Nováková)

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.