Oblíbená sexuální poloha toho o mužích dost prozradí. Zjistěte, jakou má osobnost

Možná vás to překvapí, ale na základě partnerovy oblíbené sexuální polohy můžete ledacos zjistit. Co o mužské osobnosti a touhách říká misionářská pozice nebo poloha zezadu?

Každý muž je jedinečný a vyhledává v posteli a sexu trochu něco jiného. Ne s každým si sednete hned napoprvé. Pokud jste už ale stihla vypozorovat, že ten váš upřednostňuje jednu polohu před ostatními, máte v rukou návod, jak na něj. Co to o něm vypovídá?

Mohlo by vás zajímat: Sexuální polohy: Která je ideální pro vaše znamení?

Misionářská poloha

Tato sexuální poloha patří mezi nejoblíbenější vůbec. A to především proto, že si při ní oba partneři mohou hledět přímo do očí. Milovníci této polohy jsou velmi spolehliví partneři, kteří se tu pro svou partnerku snaží být vždy a všude. Záleží jim na tom, aby si žena užila sex stejně jako oni.

Zezadu

Při poloze zezadu si většina žen užívá hluboký průnik a to se líbí i řadě mužů. A co to o nich vypovídá? Chlapi, kteří upřednostňují polohu na pejska jsou vůdčí typy, kteří chtějí v posteli převzít nadvládu a mít vše pod kontrolou. Na druhou stranu jsou ve vztahu o něco méně otevření a vy budete muset přelouskat přes trochu drsnější slupku. V posteli jsou dominantní a o vzrušení s nimi nebude nouze.

Na koníčka

Muži, kteří mají nejradši, když je žena nahoře, jsou tak trošku lenoši. Samozřejmě toto tvrzení berte s rezervou, ale hledají k sobě partnerku, kterou s radostí nechají převzít velení. Chtějí schopnou ženu, se kterou se budou mít jako v bavlnce a bez starostí. V životě nepotřebují o všem rozhodovat, na druhou stranu si však tak trošku sobecky hledí svých potřeb.

Z boku

V této pozici si vás muž může naplno užít. Pociťuje těsnou blízkost, zároveň vám při tom může hledět do očí, a to je velice romantické. Milovníci této pozice jsou majetničtí a chtějí vás mít jen pro sebe. Na oplátku se u nich budete mít jako princezna, tito muži totiž udělají vše proto, abyste byla spokojená.

Zdroj: menshealth.com

Podívejte se, co o sexu prozradí znamení zvěrokruhu:

Sdílejte článek
Štítky láska vztah sex sexuální polohy

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.