Astročlánky

17. března 2021 05:06

Anna Kopečková

Sexuální polohy: Která je ideální pro vaše znamení?

Sluneční znamení na nás neprozradí jenom naše pozitivní a negativní vlastnosti, ale i oblíbené sexuální pozice. Nevěříte? Čtěte dál. Můžete si ověřit, zda to na vás skutečně sedí. Nebo třeba získáte inspiraci, které nikdy není dost.

Beran

Vaše „sexy poznávací znamení“: Berani chtějí pozornost a nestydí se o ni říct. Aby dosáhli maximálního uspokojení, potřebují hodně stimulace a pořádné dobrodružství.

Co vás zaručeně rozpálí: On leží na zádech, zatímco vy si na něm rejdíte jako kovbojka v sedle – tváří k jeho nohám, s pokrčenými koleny (plosky chodidel jsou pod jeho lokty). Můžete měnit rytmus a tempo podle libosti, takže se nikdy nebudete nudit.

Býk

Vaše „sexy poznávací znamení“: Býci si potrpí na těsný kontakt. Platí u nich přímá úměra – čím větší propojení s partnerem, tím více rozkoše a příjemných pocitů.

Co vás zaručeně rozpálí: Stoupněte si zády před partnera a pak se ohněte v pase. Tahle poloha vám zajistí co nejvíc doteků s partnerem, ale zároveň to není žádný stereotyp. Navíc vás ještě může stimulovat jednou rukou. Zajímavou obměnou je svázání vašich rukou šátkem.

Blíženci

Vaše „sexy poznávací znamení“: Blíženci milují rozmanitost a strašně rádi experimentují. Před samotným uspokojením upřednostňují vyzkoušet si nějakou zajímavou výzvu, neobvyklou polohu. V té chvíli je ukojí samotný pocit, že pozice dosáhli.

Co vás zaručeně rozpálí: Jestli chodíte na jógu, budete moc dobře vědět, co je pozice můstku (leh na zádech, pokrčíte kolena, přitáhnete chodidla k tělu a zvednete pánev nahoru). Váhu přeneste na ramena a nechte do sebe partnera vstoupit – ten je ve vysokém kleku a koukáte si vzájemně do očí. Pokud chcete, aby byla poloha intenzivnější, dejte mu jednu nohu na rameno.

Rak

Vaše „sexy poznávací znamení“: Raci jsou rodinné typy. Tahle jejich vlastnost se promítá i do jejich sexuality – nejvíce při milování ocení tělesný kontakt, pocit intimity. Chtějí cítit sálání partnerova těla – jsou z toho vzrušení a zároveň se cítí v bezpečí.

Co vás zaručeně rozpálí: S partnerem se můžete dostat mnohem blíž, než si dokážete představit. Pomůže vám k tomu na první pohled trochu krkolomnější, ale velmi efektivní pozice s nepříliš přitažlivým názvem – pavouk. Muž sedí se zkříženýma nohama (v tureckém sedu), vy na něj nasednete a zkřížíte za jeho zády kotníky. Více intimity během milostných hrátek už snad ani mít nemůžete.

Lev

Vaše „sexy poznávací znamení“: Lvi jsou králové džungle – to se u nich nezapře ani v posteli, kde vyžadují maximální pozornost. Mají rádi obdiv a vše pěkně pod kontrolou.

Co vás zaručeně rozpálí: Poloha „na koníčka“ přesně vystihuje a dokresluje váš charakter Lvice. Sedíte si v sedle a jste pánem situace. Děláte si, co se vám zachce. Ukazujete partnerovi, kdo je tady na lopatkách a kdo má pěkně navrch.

Panna

Vaše „sexy poznávací znamení“: Panny jsou v běžném životě hodně praktické. Jenže tichá voda břehy mele – jsou totiž zároveň velmi sexuálně založené. Rády zkoušejí nové a nové polohy, zjišťují, jaká je v nich stimulace a co je nejvíce rozdráždí.

Co vás zaručeně rozpálí: Zkusili jste už s partnerem všelicos? Možná že vám chybí ve sbírce poloha pro odvážné, která vyžaduje trochu tělesné kondice a současně i zdravá záda. Lehněte si na záda a dejte nohy za hlavu – nemusí být propnuté, ale více či méně skrčené. Určitě si podpírejte rukama bedra. Partner si nad vás stoupne v mírném podřepu obličejem směrem k vám a pronikne do vás. Jen ho upozorněte, ať se trochu krotí – máte jenom jedna záda. Jinak směle do toho, výsledek stojí za to.

Váhy

Vaše „sexy poznávací znamení“: Váhy se ve vztahu velmi citově angažují. Jsou poměrně citlivé a svou křehkost si přenášejí i do milování. Přestože jsou konzervativnější, někdy si potrpí alespoň na mírné obměny sexuální polohy a jakousi dramatičnost.

Co vás zaručeně rozpálí: Misionářská poloha je pro vás možná příliš jednotvárná, ale nikdy se jí nic nezkazí. Je to sice stereotyp, ale na druhou stranu může být velmi dynamická. Můžete měnit tempo, přetáčet se s partnerem na strany. Když se vám to bude líbit, klidně si od plic zakřičte – v dramatických efektech si přece libujete.

Štír

Vaše „sexy poznávací znamení“: Štíři bývají velmi tajemní. Mají na tom postavený půvab své přitažlivosti. Snaží se mít všechno pod kontrolou a jejich cílem je to přenést i do ložnice, do sexuálních hrátek.

Co vás zaručeně rozpálí: Ideální pozice jsou pro vás ty, ve kterých jste nahoře. A tou úplně nejlepší je taková, kdy sedí partner na okraji postele a vy se mu vrtíte v klíně čelem k němu. Můžete vám dělat dobře vaše dominance a držení muže „v otěžích“.

Střelec

Vaše „sexy poznávací znamení“: Střelci nemají rádi, když leží na zemi. Necítí se na lopatkách příliš dobře, svým způsobem je to spoutává a brání v pohybu. Jenže oni chtějí mít svobodu, svůj prostor, aby se mohli vyjádřit.

Co vás zaručeně rozpálí: Posaďte partnera na okraj pohovky, rozdrážděte ho a uvelebte se na něj zády k němu. Nechte se unášet na vlně vášně a užívejte si dosyta slastné pocity naprosté volnosti a nezávislosti. Stačí už jen vzlétnout...

Kozoroh

Vaše „sexy poznávací znamení“: Možná, že máte utkvělou představu, že jsou Kozorozi strozí a věcní, bez naprosté fantazie. Nicméně toto znamení patří mezi jedno z nejvášnivějších. Když se cítí sebejistě, svého partnera naprosto odzbrojí svou nespoutaností.

Co vás zaručeně rozpálí: Znáte dětskou hru na trakaře, kdy jeden drží druhého, co je v kliku, za kotníky? Okořeňte vaše milostné hrátky, připravte se do kliku a nechte si partnerem vytáhnout nohy, které mu pak obmotáte kolem pasu. On si vás bude přidržovat za kyčle a jízda může začít.

Vodnář

Vaše „sexy poznávací znamení“: Vodnáři jsou inovativní typy. Nemají rádi nudu, zkoušejí stále nové polohy a nebrání se sexuálním pomůckám. Nejsou to žádní „slaďoušové“, s emocemi během sexu na ně moc nezapůsobíte.

Co vás zaručeně rozpálí: Lehněte si na záda, vytáhněte nohy ke stropu a nechte partnera kleknout si před vás tak, aby vás mohl pořádně čapnout zespodu za zadek a vy jemu hodit nohy na ramena. V této pozici se můžete štelovat tak, aby vás co nejvíce dráždila. A co oceníte nejvíce? Nemusíte se mu dívat celou dobu od očí – stačí jen pootočit hlavu.

Ryby

Vaše „sexy poznávací znamení“: Ryby jsou citlivé, vášnivé, empatické – chtějí, aby byli všichni šťastní a spokojení. Proto jsou v posteli takoví chameleoni – jednou submisivní, jindy dominantní. Berou ohled na svého partnera a jsou mu po vůli. To jim stačí ke štěstí.

Co vás zaručeně rozpálí: Kontakt tváří tvář je pro vás velmi důležitý. Proto si budete doslova lebedit v kouzelné pozici, kdy si sednete naproti sobě, pokrčíte oba kolena, dáte chodidla na zem a rozkročíte nohy. Přehoupnete je přes partnerovy, jako byste se do něj zahákla. Začnete se plně oddávat královské rozkoši s upřeným pohledem do očí partnera – to je pro vás největší odměna.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.