Horoskop sexu na březen: Berani si splní své sny, Lvi se mohou naučit v posteli něco nového

Některé měsíce jsou pro romantiku přímo stvořené. Sice si ji většinou spojujeme s rozkvetlými stromy nebo šuměním moře, což jsou věci, o kterých se nám může teď jenom zdát, přesto i březen romantice a lásce přeje. Co vás v letošním březnu z pohledu planet čeká v milostném životě?

Planeta lásky Venuše je začátkem března v citlivém, intuitivním a také velmi kreativním znamení Ryb, což ve vás může probouzet chuť vnést do vztahu více romantiky, touhu užívat si krásné chvilky ve dvou při svíčkách. Nebo možná jen snít o krásném vztahu s partnerem, připravovat se na všechny ty krásné chvilky. Nezadaní možná budou více přemýšlet o tom, jakého partnera do života doopravdy potřebují. To všechno se ale může rychle změnit ve chvíli, kdy Venuše 21. března vstoupí do ohnivého a činorodého znamení Berana a ve vztazích by pak mohlo jít především o to, jak své potřeby co nejdříve naplnit. Zkrátka, když něco chcete, tak to taky dostanete.

Důležitým datem by mohl být 13. březen, kdy nás čeká novoluní ve znamení Ryb a nádherný den pro romantiku a snění. O dva týdny později, 28. března, přistane úplněk ve znamení Vah. Toto vzdušné znamení, kterému mimochodem vládne planeta Venuše, usiluje o soulad, harmonii. A přesně tak nás může tento úplněk ovlivňovat. Zaměříme se na ty nejhlubší city a budeme se soustředit na to, abychom nalezli rovnováhu mezi svým milostným životem a vším ostatním.

Jak na tom budou v březnu v oblasti lásky a sexu jednotlivá znamení?

Beran

Díky Slunci, které vstupuje do vašeho znamení 20. března a setrvá v něm až do 19. dubna, se budete cítit obzvlášť sebevědomě. A protože romantická planeta Venuše bude od 21. března také ve znamení Berana, mohli byste se díky tomu cítit mimořádně přitažliví, okouzlující a připravení užívat si potěšení ve všech možných formách. Je čas splnit si sny, které se vám honily hlavou v posledních několika týdnech, a podniknout kroky k uskutečnění těch nejdivočejších tužeb vašeho srdce. Dny kolem úplňku, který nastane 28. března, vás možná donutí víc přemýšlet o vašem vztahu s partnerem. Máte právě teď ideální vztah, nebo cítíte ještě nějaký prostor pro zlepšení? Je váš vztah v rovnováze? Dáváte stejně, jako příjímáte? Pokud je reciprocita zjevným problémem na obou stranách, možná nastal ten správný čas přehodnotit, co ve vztahu i v sexu vlastně chcete, a upřímně si s partnerem promluvit.

Býk

Máte vedle sebe partnera, který vidí a dokáže ocenit to, jak tvrdě pracujete, vaši loajalitu a lásku k životu? Cítíte, že jste oba na stejné vlně, pokud jde o to, na čem vám v životě záleží? To je ta nejlepší chemie, kterou můžete ve vztahu mít! Užívejte si to. Možná budete mít i potřebu svůj vztah udržovat na soukromější úrovni než obvykle. Takže žádné společné fotky s partnerem na sociálních sítích nebo popisování toho, co všechno jste spolu dělali nebo s kým jste se nově seznámili. Místo zveřejňování věcí týkajících se vašeho soukromí si nechte víc času a prostoru přemýšlet o vás dvou. Pomůže vám to získat jasnější představu o tom, co chcete, aby se ve vašem vztahu zlepšilo nebo posunulo vpřed.

Blíženci

Ať už poslední dobou fantazírujete o čemkoli, co byste mohli s partnerem dělat, v březnu se vám to může skutečně splnit, aniž byste se museli kdovíjak snažit. Taková příležitost se neobjevuje příliš často, tak toho využijte. A pokud jste nezadaní, buďte v březnu velmi ostražití. Někdo velmi zajímavý kolem vás krouží a čeká jen na to, až si ho všimnete. Tak mějte oči otevřené dokořán.

Dny kolem úplňku, který nastane 28. března, by měly být plné romantiky. Bude to ideální čas na to vytáhnout z šuplíku sexy prádélko, které tam schováváte pro výjimečné příležitosti. A ať už budete se svým partnerem nakonec dělat cokoli, prostě si to užijte. Přesně to totiž právě teď potřebujete.

Rak

Každý z nás má nějaké sexuální sny a vy je možná míváte poslední dobou až příliš často. Zkuste víc využít své podvědomí, berte ho jako cenný zdroj, protože vám může pomoci lépe porozumět některým z vašich hluboko zakořeněných tužeb. A i když třeba nebudete připraveni hned jednat podle toho, co odhalíte, může vám to alespoň pomoci udělat si trochu lepší představu o tom, co nejspíš ve vztahu opravdu chcete.

Planeta lásky Venuše by vás také tento měsíc mohla tlačit k tomu, abyste víc prohloubili vaše pouto s partnerem. Tak spolu jen neseďte večer v teplácích u televize, buďte k sobě pozornější, potěšte se navzájem. A pak je tu také úplněk 28. března, který tentokrát bude ve vzdušném znamení Vah a pomůže vám najít dokonalou rovnováhu mezi prací a láskou. Možná pracujete poslední dobou až příliš, nebo nedokážete vypnout, když jste na home-office. Udělejte s tím něco, někdy stačí udělat jen pár drobných změn v každodenní rutině.

Lev

Pro vás bude březen plný intimity – fyzické i duševní. Užívejte si s partnerem smyslný oční kontakt, spoustu romantických chvilek, rychlovky v koupelně nebo naopak nekonečné milování… Přitažlivá by pro vás mohla být i jakákoli příležitost, která vám dá možnost uniknout s parterem z každodenní rutiny a třeba si i rozšířit své znalosti nebo dovednosti. Co třeba zkusit online kurz tantrických masáží? Během úplňku 28. března bude dobré si s partnerem udělat chvilku a upřímně si promluvit o vašem vztahu, o tom, kam směřujete a ujistit se, že jste oba na stejné vlně nejen v sexu, ale i ve všem ostatním.

Panna

13. března je novoluní, které by mohlo ve vašem milostném životě doslova rozpálit oheň. Ať už jste zadaní nebo ne, buďte připraveni, že se věci dají do pohybu. Možná se budete cítit kreativnější, nápaditější i citlivější než obvykle. Pokud před sebou s partnerem něco tajíte, nejste k sobě upřímní, otevřete konečně svá srdce.

Silnou touhu po ještě intenzivnějším pocitu blízkosti a porozumění se svou současnou láskou nebo s někým novým můžete pocítit, jakmile se planeta lásky Venuše přesune 21. března do znamení Berana. Tentokrát se nespokojíte jen s tím, že si dáte rychlovku v posteli a pak si každý půjde po svém. Budete potřebovat víc, cítit víc, dávat víc a přijímat víc. A výsledkem může být něco neuvěřitelného, něco, co jste možná ještě nezažili.

Váhy

To, že každodenní život není vždy romantický, ještě neznamená, že to tak být nemůže. Vaše vládnoucí planeta Venuše vám radí, abyste se snažili hledat romantiku na každém kroku. Nejspíš budete ve vztahu i hravější a koketnější než obvykle. Březen vám dává také krásnou příležitost vyjasnit si s partnerem to, kam společně směřujete, co byste chtěli společně dokázat. A začít to uskutečňovat. Trochu nepříjemné může být období kolem 28. března, kdy je úplněk ve vašem znamení, které bude v tu dobu stát nejen proti Slunci, ale i proti romantické Venuši. Můžete se cítit mimořádně zranitelní a citliví, emoce s vámi nejspíš budou cloumat. Bude důležité, aby vám partner dal čas, který budete mít jen pro sebe, a aby vás také dostatečně politoval a dokázal vycítit, co opravdu v tuto chvíli potřebujete.

Štír

Vzhledem k tomu, že Mars, jedna z vašich vládnoucích planet, se od 3. března až do 23. dubna pohybuje ve vašem osmém domě, který představuje emocionální vazby a sexuální intimitu, mohlo by být pro vás toto období velmi zajímavé. Připravte se na větší sexuální apetit než obvykle. Vaše sexuální fantazie by mohly být mnohem intenzivnější, budete mít potřebu o nich s partnerem nejen mluvit, ale některé z nich i vyzkoušet. Zajímavé může být i období kolem novoluní, které nastane 13. března. Bude dobré se do vztahu trochu ponořit, položit si otázku, zda jste oba v pohodě s tím, jak váš vztah funguje, nebo zda byste něco chtěli změnit, zlepšit. Snažte se zbavit předpojatosti a společných plánů, o kterých si myslíte, že jsou neměnné. Dejte na svou intuici a zkuste být i trochu spontánní. Když na tom teď trochu zapracujete, zajistíte si tím do budoucna, že váš vztah bude opravdu fungovat.

Střelec

V březnu máte absolutní podporu planet v tom, abyste mohli s partnerem sdílet své nejhlubší emoce. Udělejte si čas nejen na sex, ale i na dlouhé rozhovory. A mluvte nejen o tom, co se vám za den stalo nebo co jste kde četli. Svěřte si navzájem své názory, které se jinak bojíte vyslovit nahlas, tajné touhy, sny… Uvidíte, jak vás to sblíží. A pokud svého partnera teprve hledáte, zkuste víc respektovat lidi s odlišnými názory. Možná vám právě takový člověk pomůže dívat se na svět z jiného a mnohem zajímavějšího úhlu. Romantická Venuše, planeta lásky se pohybuje v době od 21. března do 14. dubna vaším pátým domem, který představuje romantiku. Budete díky tomu ještě přitažlivější, šarmantnější i kreativnější. Využijte toho a nechte svého partnera, aby s vámi zacházel jako s někým opravdu výjimečným.

Kozoroh

Planeta lásky Venuše vám tento měsíc vzkazuje: Pokud vám to s partnerem v posteli neklape, promluvte si o tom. Nebo snad chcete, aby se váš milostný život omezil na pár minut naprosto stejných pohybů pod peřinou každou středu večer? Pokud to tak máte, opravdu vám tohle stačí? Možná se v druhé půlce března budete cítit i sentimentálnější, budete si chtít s partnerem obnovit nebo vytvořit nějaké domácí rituály, díky nimž vám bude společně doma dobře. Může to být pravidelná páteční večeře při svíčkách, sobotní filmový večer, společná koupel, cokoli, co vám oběma udělá dobře na těle i na duši. A užijte si úplněk 28. března, který vám umožní opravdu zazářit, nejen v posteli.

Vodnář

Březen bude pro vás plný romantiky. Vytáhněte hezké spodní prádlo, zapalte svíčky, otevřete si dobré víno a prostě si s partnerem užívejte, že můžete být spolu a máte na sebe teď víc času. Možná budete ve vztahu i hravější než obvykle, také budete chtít víc vyjádřit své emoce, tentokrát možná trochu kreativněji a zábavněji než obvykle. Navíc budete chtít s partnerem sdílet své nejhlubší touhy a vášně. Jinými slovy, partner se s vámi nudit nebude. A pokud jde o sex, rozhodně budete připraveni vyzkoušet cokoli nového. Podpoří vás v tom i úplněk 28. března, který ve vašem případě bude nakloněný novým, originálním zážitkům.

Ryby

Jak si představujete dokonalý vztah? A už ho máte? Pokud stále nevíte, co chcete, může se taky stát, že svůj dokonalý protějšek nikdy nenajdete. Zkuste o tom víc přemýšlet hlavně kolem 13. března, kdy je novoluní právě ve vašem znamení. Tento den budete mít také přímo magickou příležitost vyjádřit, po čem ve vztahu toužíte, kam směřujete. Nebojte se partnerovi otevřít, svěřte se mu klidně se svými nejdivočejšími představami nebo dlouhodobými nenaplněnými potřebami. Během úplňku 28. března zatoužíte především po harmonii. Na povrch mohou vyplavat i nějaké starší emocionální rány. Pokud to ve vašem vztahu poslední dobou trochu skřípalo, je právě teď čas na to si sednout a upřímně si promluvit. A nezapomínejte na sebelásku, uvědomte si, čím jste výjimeční a mějte se za to rádi. Protože abyste mohli milovat někoho jiného, musíte především milovat sami sebe.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.