Odstraňování chloupků IPL metodou pro dlouhotrvající hebkou pokožku

Odstranění nechtěných chloupků je pro mnoho žen pracnější a časově náročnější, než by vlastně muselo být. Dle nedávného průzkumu značky Braun ženy používají 2, nebo dokonce více způsobů, jak si odstranit chloupky – jiný volí pro nohy a podpaží, další pro oblast bikin a po třetím sahají v případě, že si odstraňují chloupky na obličeji.

Existují přitom metody, které jsou vhodné pro všechny tyto oblasti – s tímto náročným úkolem si poradí například nejnovější IPL přístroje od Braun.

Doma jako v salonu

Pandemie Covid-19 změnila mimo jiné také pohled na odstraňování chloupků. Řada žen začala zkoušet nové metody, přidala během depilace nebo epilace další místa, nebo naopak některá místa vynechala úplně. Jedno mají všechny ženy a dívky společné – přístup k vlastnímu tělu je vždy individuální, neexistuje žádné univerzální pravidlo, jak by měly chloupky vypadat nebo kde je ponechat či odstranit!

Pandemie také posílila oblibu domácí epilace, která přetrvává i do současnosti, a nemusí se jednat jen o metody, které je nutné pořád donekonečna opakovat. Ikonická značka Braun nabízí řešení pro dlouhodobou epilaci, které lze dosáhnout i z pohodlí domova bez nutnosti opakovaného navštěvování salonů.

Nejmodernější IPL přístroje pro příjemnou proceduru

Jednou z novinek je IPL přístroj Braun Silk-Expert Pro 5, díky kterému dosáhnete hladké pokožky jako ze salonu až na 6 měsíců.[1] Výsledky budou viditelné již za 4 týdny![2] Tento přístroj můžete používat doslova od hlavy až k patě, protože technologie Skin Pro 2.0 automaticky optimalizuje sílu každého záblesku na jednu z 10 úrovní intenzity přesně podle odstínu vaší pleti. Díky nepřetržitým a rychlým zábleskům o frekvenci až 125krát za minutu může přístroj snadno klouzat po pokožce a zanechává méně neošetřených míst než předchozí modely. Je šetrný k pokožce dokonce i na těch nejcitlivějších místech, např. na obličeji, podpaží nebo v oblasti bikin, a to díky třem citlivým režimům, které snižují intenzitu světla na potřebnou úroveň. Různým oblastem se přístroj snadno přizpůsobí i díky speciálním hlavicím pro nohy, paže, obličej, podpaží, oblast bikin, hrudník a záda. Životnost 400 000 záblesků je ekvivalentní 22 letům péče.

Další novinkou v oblasti IPL je Braun Silk-Expert Pro 3, který vám poskytne hladkou pokožku jako ze salonu po dobu až 3 měsíců[3] s viditelnými výsledky již po 3 měsících.[4] Technologie Skin Pro si automaticky nastavuje sílu každého záblesku na jednu ze 3 úrovní intenzity podle odstínu vaší pleti, takže se dá používat na celé tělo. Nepřetržité a rychlé záblesky mají frekvenci až 100krát za minutu, díky čemuž zůstává méně neošetřených míst. Nabízí o 70 % vyšší frekvenci opakování záblesků oproti předchozím modelům PL3. Životnost 300 000 záblesků odpovídá 16 letům péče, takže vám vydrží opravdu dlouho. Nebo se o něj můžete podělit s dcerou, maminkou či kamarádkou!

[1] 74 % redukce ochlupení po 12týdenním ošetření (kombinovaná hodnota pro oblast bikin, nohou a podpaží). Individuální výsledky se mohou lišit.

[2] Při dodržování doporučeného schématu. Individuální výsledky se mohou lišit.

[3] 74 % redukce ochlupení po 12týdenním ošetření (kombinovaná hodnota pro oblast bikin, nohou a podpaží). Individuální výsledky se mohou lišit.

[4] Při dodržování doporučeného schématu. Individuální výsledky se mohou lišit.

Sdílejte článek
Štítky pandemie pokožka Braun Silk-Expert Pro 5 Braun Silk-Expert Pro 3

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.