Přehrajte si na prima+: Dokumenty o nejsledovanějších členech britské královské rodiny

Skutečný život nejsledovanějších členů britské královské rodiny představují hned 3 kvalitní dokumenty, které můžete právě teď vidět online na prima+.

Královna, jak ji neznáme (2021)

Sledovat dokument Královna, jak ji neznáme online na prima+

Životopisný britský dokument Královna, jak ji neznáme přináší sérii dříve nezveřejněných záběrů anglické královny Alžběty II. z období před korunovací. Nahlíží do osobního života jinak velmi střeženého soukromí monarchie s pomocí analýzy expertů na řeč těla. Jak moc je ovšem možné odhalit z několikaleté tradice tajemna?

Princ Charles: Doma v Cornwallu (2019)

Sledovat dokumenty Princ Charles: Doma v Cornwallu online na prima+

Jaký je současný britský král Karel III., jehož korunovace proběhne 6. května? Mnohé o jeho osobnosti napoví dokumentární dvoudílná série skýtající jedinečný pohled do královského panství v Cornwallu, ale i do soukromí britského následnického páru.

Přečtěte si také o prokletí jménem Karel: Královští jmenovci Karla III. přinesli Británii mor, válku i zkázu monarchie

Tak trochu jiný pohled na Karla III., který je tou dobou nejen princ a zámecký pán, ale i starostlivý hospodář. Ve snímcích se dokumentaristům například podařilo zachytit Charlese v holínkách, jak zahání slepice do kurníku, nebo jeho choť vévodkyni Camillu přijímající srdečné gratulace k narozeninám od poddaných. Dozvíte se ale také, kolik rozlehlé panství s hospodářskými podniky svému majiteli přinášelo.

Princezna Diana: Královna srdcí (2017)

Sledovat dokument Princezna Diana: Královna srdcí online na prima+

Další britský dokumentární film vás provede jedinečným životem Diany, princezny z Walesu, která se stala nejpozoruhodnější ženou dvacátého století.

Sdílejte článek
Štítky Princezna Diana Alžběta II. Cornwall Karel III. Britská královská rodina Princezna Diana: Královna srdcí Princ Charles: Doma v Cornwallu Královna, jak ji neznáme

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 7. 2024

Berani, dnes pravděpodobně více než obvykle toužíte po samotě. Ačkoli jste se možná zavázali k účasti na nějakém večírku nebo setkání, nyní se vám tato myšlenka může zdát otravná. Možná budete raději pracovat na nějakých úkolech či projektech, nebo si budete chtít jít zacvičit a uvolnit část napětí, které cítíte. Druhá možnost je dobrá. Pokud si zacvičíte dříve, možná budete mít později chuť někam vyrazit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.