Přehrajte si na prima+: Dokumenty o nejsledovanějších členech britské královské rodiny

Skutečný život nejsledovanějších členů britské královské rodiny představují hned 3 kvalitní dokumenty, které můžete právě teď vidět online na prima+.

Královna, jak ji neznáme (2021)

Sledovat dokument Královna, jak ji neznáme online na prima+

Životopisný britský dokument Královna, jak ji neznáme přináší sérii dříve nezveřejněných záběrů anglické královny Alžběty II. z období před korunovací. Nahlíží do osobního života jinak velmi střeženého soukromí monarchie s pomocí analýzy expertů na řeč těla. Jak moc je ovšem možné odhalit z několikaleté tradice tajemna?

Princ Charles: Doma v Cornwallu (2019)

Sledovat dokumenty Princ Charles: Doma v Cornwallu online na prima+

Jaký je současný britský král Karel III., jehož korunovace proběhne 6. května? Mnohé o jeho osobnosti napoví dokumentární dvoudílná série skýtající jedinečný pohled do královského panství v Cornwallu, ale i do soukromí britského následnického páru.

Přečtěte si také o prokletí jménem Karel: Královští jmenovci Karla III. přinesli Británii mor, válku i zkázu monarchie

Tak trochu jiný pohled na Karla III., který je tou dobou nejen princ a zámecký pán, ale i starostlivý hospodář. Ve snímcích se dokumentaristům například podařilo zachytit Charlese v holínkách, jak zahání slepice do kurníku, nebo jeho choť vévodkyni Camillu přijímající srdečné gratulace k narozeninám od poddaných. Dozvíte se ale také, kolik rozlehlé panství s hospodářskými podniky svému majiteli přinášelo.

Princezna Diana: Královna srdcí (2017)

Sledovat dokument Princezna Diana: Královna srdcí online na prima+

Další britský dokumentární film vás provede jedinečným životem Diany, princezny z Walesu, která se stala nejpozoruhodnější ženou dvacátého století.

Sdílejte článek
Štítky Princezna Diana Alžběta II. Cornwall Karel III. Britská královská rodina Princezna Diana: Královna srdcí Princ Charles: Doma v Cornwallu Královna, jak ji neznáme

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.