Otevření muzea Karla Gotta se odkládá. Vdova Ivana se omluvila a slíbila velký koncert

Jelikož Karel Gott (†80) patřil bezpochyby k nejlepším a nejuznávanějším českým zpěvákům, kterého zbožňovali lidé v Česku, ale i v zahraničí, rozhodla se Ivana Gottová (48), že pro všechny fanoušky Zlatého slavíka v roce 2024 zpřístupní slavnou vilu v ulici Nad Bertramkou. Nyní však přiznala, že otevření Villy Gott musí odložit.

Legendární zpěvák Karel Gott během své téměř šedesátileté pěvecké kariéry dokázal vydělat velké jmění, které si po smrti umělce rozdělili jeho nejbližší. Vůbec největší skvosty skrývá jeho vila v ulici Nad Bertramkou, kterou se Ivana Gottová rozhodla zpřístupnit veřejnosti. Fanoušci si ale na slavnostní otevření budou muset ještě nějakou dobu počkat.

Čtěte také: Ivana Gottová učinila zásadní rozhodnutí kolem Bertramky. Slavnou vilu otevře pro veřejnost

Termín otevření Villy Gott se odkládá

„Milí Karlovi příznivci, jak víte, plánovala jsem, že letos na podzim otevřu náš dům, který jsem pojmenovala na počest mého manžela Villa Gott, vám, milým Karlovým fanouškům,“ napsala Ivana na sociálních sítích s tím, že plány a přípravy rozjela naplno a přeje si bývalý rodinný domov ukázat autenticky, tedy tak, jak ho měl sám Karel Gott rád.

„A to bohužel ještě nějakou chvíli potrvá, tedy déle, než jsme všichni předpokládali a plánovali. Už teď bohužel víme, že do letošního podzimu nebudeme moci vilu nachystat a veřejnosti zpřístupnit,“ vzkázala Gottová a zároveň všechny poprosila o trpělivost.

Milí Karlovi příznivci, jak víte, plánovala jsem, že letos na podzim otevřu náš dům, který jsem pojmenovala na počest...

Posted by Karel Gott on Monday, April 15, 2024

Velkolepý vzpomínkový koncert

„Villu Gott vám určitě otevřeme, jen termín musíme posunout až na polovinu roku 2025. Věřím, že toto mé, pro mě nelehké, sdělení pochopíte. O vzpomínku na Karla letos na podzim ale určitě nepřijdete,“ vzkázala.

„Nemůžeme a ani nebudeme opomíjet tento významný rok Karlových nedožitých 85. narozenin
a 5. výročí jeho odchodu. Proto vás všechny, co nejsrdečněji, zveme do pražské O2 areny
5. listopadu 2024 na výjimečný vzpomínkový koncert Karel Gott - jeho písně žijí dál, kde vystoupí celá řada hudebních hvězd, i zcela nečekaných,“ prozradila s tím, že už teď může slíbit, že atmosféru z Villy Gott do O2 areny přenesou a že věří, že všichni z koncertu budou nadšeni a posunutí otevření Villy Gott jí fanoušci odpustí.

Ivana Gottová dala již před časem fanouškům svého muže krásný dárek:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.