Celebrity

24. května 2022 05:30

David Laštovka

Pánská jízda Jiřího Krampola a Felixe Slováčka. Lázeňští šviháci řádili jako zamlada

Herec Jiří Krampol se svým kamarádem, hudebníkem Felixem Slováčkem, který dnes slaví 79. narozeniny, si dali dostaveníčko v Mariánských Lázních, kde strávili několik dní. Vzhledem k tomu, že vyrazili bez žen, vypadalo to, že přijeli lovit lázeňské paničky. Redakci webu Prima Ženy o svém pobytu prozradili více.

O Jiřím Krampolovi, který v červenci oslaví 84. narozeniny, se v poslední době nejvíce mluví v souvislosti s tím, že se znovu zamiloval. Sám přiznal, že poznal novou lásku, která je mladá, krásná i vzdělaná, a prožívá s ní báječné chvíle. Dokonce nevylučuje, že se popáté ožení.

Co Jiří Krampol řekl o zesnulé herecké legendě Josefu Abrhámovi?

Odmítá, že by s ním tato žena, s níž se na veřejnosti dosud nepochlubil, byla jen kvůli zviditelnění, slávě a penězům. „Zlatokopka fakt není. Nic ode mě nepotřebuje, je naprosto soběstačná. Navíc po mediálním zájmu absolutně netouží, což se mi na ní také hrozně moc líbí,“ prozradil nám herec.

Po lázních mají v plánu vyrazit do Tuniska

On i Felix Slováček nechali své lásky doma a vyrazili spolu na pánskou jízdu do Mariánských Lázní. Důvodem však nebylo seznamování s lázeňskými paničkami, ale sport. Čekaly je tenisové tréninky pod vedením zkušeného kouče Jana Karvaye.

„Za měsíc nás čeká tenisový turnaj osobností v Tunisku, takže ladíme formu. Je to tady po všech stránkách skvělé,“ řekl webu Prima Ženy s úsměvem Jiří Krampol. „Je třeba se dostat do kondice, nabrat fyzičku, procvičit si údery. Vyšlo nám parádně i počasí. Co víc si člověk může přát,“ doplnil ho spokojený Felix Slováček.

Pánové spojili příjemné s užitečným. Po trénincích si dopřávali zasloužený wellness a zpátky domů se jim ani nechtělo. „Musím říct, že na to, kolik Jirkovi s Felixem je let, jsou neskuteční. Na kurtu běhají jako mladí kluci. Nevypustí jediný míček. Před nimi klobouk dolů,“ poznamenal na jejich adresu obdivně tenisový trenér Jan Karvay.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 8. 6. 2023

Berani, pokud máte vazby na nějakou terapeutickou profesi, můžete dnes učinit zvláštní objev týkající se zdravotnictví. Tento objev nenajdete v žádné knize nebo metodice, kterou se běžně řídíte. Emoce nejsou tak slepé, jak by si racionální společnost přála! Někdy nás vedou po cestě k poznání. To je dnešní případ.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.