Celebrity

10. února 2022 13:35

Jiří Krampol přátelům představil svou přítelkyni! Je jí 26 let a seznámili se při natáčení

Třiaosmdesátiletý herec Jiří Krampol přišel před rokem a půl o svou ženu Hanku. Aktuálně pracuje na filmu o sobě a během natáčení se seznámil s šestadvacetiletou herečkou Kateřinou Bláhovou, kterou si do filmu sám vybral a která pobývá u něj doma.

Podle deníku Aha! tuto informaci potvrdili i jeho přátelé. „Jirka přišel na narozeniny lékařky Ivany Němečkové s mladou zrzkou a všem nám ji představil jako přítelkyni,“ popsal Felix Slováček (78). Dalším hostem na akci byla i zpěvačka Šárka Rezková, která představování zaslechla také. „Je to hezká holka! Taky jsem slyšela, jak říká, že je to jeho přítelkyně,“ řekla. Podle dostupných informací si navíc mladičkou zrzku po oslavě odvezl k sobě domů.

Seznámili se na place

Film o Krampolovi režíruje Zdeněk Kovář (35) a Bláhová v něm figuruje jako průvodkyně. Herec si ji navíc do snímku sám vybral. Díky natáčení spolu dvojice tráví hodně společného času. „Tohle je moje věc, jestli s někým někam chodím a někam jezdím, je to fajn holka,“ nechal se slyšet herec.

Herečka tvrdí něco jiného

„Český Belmondo" sice představuje Bláhovou jako svou přítelkyni, podle ní je však realita trochu jiná. „Ano s Jirkou máme vztah. Ale pouze na pracovně přátelské úrovni. Sice mne na narozeninách představil jako svou přítelkyni, ale bylo to myšleno - přítelkyně jako kamarádka. Já jsem už sedm let šťastně zadaná s přítelem Pepou, se kterým žiji v jedné domácnosti a i on se s Jirkou kamaradi. Je pravda, že s Jiříčkem poslední dobou trávím hodně času. Ale je to pouze z důvodu natáčení filmu Život je sranda pod taktovkou režiséra Zdeňka Kováře a jsme přátelé. Mám Jirku velmi ráda a moc si ho vážím jako profesionála a hlavně jako člověka. Je pro mě velkým vzorem a je pro mě čest hrát v jeho filmu,“ svěřila se herečka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.