Celebrity

22. prosince 2021 06:01

Žaneta Dernerová

Felix Slováček opět utíká od manželky Dagmar: Nedá se s ní žít, tvrdí rezolutně

Saxofonista Felix Slováček zažívá pěkně krušné období. Poté, co vyplulo na povrch, že jeho bývalá přítelkyně Lucie Gelemová má novou známost, ruply známému muzikantovi nervy a nevybíravě se ke svojí expartnerce vyjádřil. Ukvapené bylo zřejmě i jeho rozhodnutí vrátit se do společné vily k manželce Dagmar Patrasové. Prý se s ní žít opravdu nedá.

Poté, co se slavný dirigent a saxofonista Felix Slováček dozvěděl o novém muži v životě své bývalé partnerky Lucie Gelemové, nebral si vůči ní servítky a v rámci pálení mostů se rozhodl odstěhovat z bytu, který společně sdíleli. Zamířil ke své stále ještě manželce Dagmar Patrasové. Ani tentokrát to ale nevyšlo.

„Byl jsem o víkendu v naší vile, kterou máme s Dádou, ale zjistil jsem, že s ní se opravdu žít nedá. Je to stále stejná písnička, nechci se v tom patlat ani to opakovat,“ řekl Felix pro deník Blesk. „Myslel jsem, že v tom domě budu mít svoji ložnici a s Dádou ani nepřijdu do kontaktu, ale nejde to. Opravdu ne. Utrápil bych se tam,“ tvrdí Slováček, který považuje svůj krok vrátit se do společného domu za unáhlený.

Osmasedmdesátiletý Felix Slováček a o čtyřicet let mladší výtvarnice Lucie Gelemová tvořili pár sedm let. Rozešli se letos v květnu. Gelemová vydala na sociální síti obsáhlé vysvětlení o rozpadu vztahu. Jako jeden z důvodů uvedla touhu po rodině a životu na venkově v rodných jižních Čechách. „Bylo to mé rozhodnutí, které vyplynulo z Felixova přístupu,“ napsala na umělkyně na svůj instagramový účet s tím, že s Felixem nadále zůstávají přátelé.

Slováčka informace o novém příteli Gelemové rozčílila

To se ale změnilo v momentě, kdy se Felix dozvěděl o její schůzce s jiným mužem. Fotky, na kterých je zachycena, jak vstupuje s dotyčným do hotelu, Slováčka pořádně rozzuřily. „Čekal jsem, že Lucie přijde s pěkným člověkem, bude čekat děti, vše budu vědět, fandit jí, pomáhat jí, ale že to bude tímhle způsobem, že to udělá prostě jako – nechci říct to slovo – štětka,“ sdělil rázně pro SHOWTIME Slováček, jemuž vadí prý především to, že mu bývalá přítelkyně o nové známosti neřekla.

Felix se nyní své bývalé partnerce omlouvá

Svých ostrých slov nyní Felix velmi lituje a sype si popel na hlavu. „Snad mi dá Lucie šanci to vysvětlit a napravit, moc bych o to stál. Rád bych, abychom byli dál součástí životů toho druhého. Pragmaticky vzato, ona už mě k ničemu nepotřebuje, ale mně by chyběla. Nechci náš kontakt přerušit,“ uvedl pro deník Blesk Slováček, podle něhož mají svůj podíl na jeho chování i uklidňující prášky, které bral a s nimiž to asi trochu přehnal.

Zda Lucie jeho omluvy vyslyší a odpustí mu, ukáže až čas. Felixovi tak nyní nezbývá než doufat. Jak uvedl pro deník Blesk, plánuje se nyní dát do pořádku a znovu nalézt vnitřní klid a pohodu. „Blbý je, že jak se zrušila spousta akcí, tak mám spoustu volného času a málo rozptýlení, takže se pořád vracím k tomu, co se odehrálo. Musím se s tím uvnitř poprat,“ je rozhodnutý Slováček.

ZDROJ: Deník Blesk a SHOWTIME


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.