Celebrity

15. prosince 2021 06:01

Tamara Fränzlová

Lucie Gelemová strávila noc s jiným mužem. Musí se vystěhovat, hned, zuří Slováček

Lucie Gelemová po rozchodu s osmasedmdesátiletým saxofonistou Felixem Slováčkem příliš dlouho netruchlila. Před pár dny strávila noc s jiným mužem v hotelu.

Přestože se Felix Slováček s Lucií Gelemovou rozešli už v květnu, od té doby byla dvojice viděna na několika akcích. Podle všeho spolu dobře vycházeli a ani po konci vztahu nepřetrhali pracovní vztahy. To se však rychle změnilo, neboť nyní Slováček pořádně zuří a vyhrožuje své exmilence, že ji vystěhuje ze svého bytu, ve kterém stále žije.

Sbalím jí věci a půjde, vzkázal Slováček

„Už nejsme ani kamarádi a Lucie se musí okamžitě vystěhovat z bytu, který platím,“ běsnil Slováček, jakmile se dozvěděl, že jeho exmilenka udělala za vztahem definitivní tečku a našla si za něj náhradu. „Zdůrazňuji, že se musí vystěhovat hned. Jestli to neudělá, zítra jí osobně sbalím věci do pytlů a vynesu před ten malešický dům na chodník,“ nechal se slyšet dotčeně.

K situaci promluvila i sama Gelemová. „Nemám potřebu se ke svému soukromí vyjadřovat, protože s Felixem nejsme pár už od května a jsem svobodný člověk,“ řekla Blesku malířka.

Slováček tvořil pár s malířkou Gelemovou i přes velký věkový rozdíl dlouhých sedm let. Na jaře tohoto roku však umělkyně v obsáhlém prohlášení oznámila, že se rozešli. „Toužím po rodině, životě v rodných jižních Čechách na venkově a s Felixem po sedmi letech společného života ve společné domácnosti zůstáváme přátelé. Bylo to mé rozhodnutí, které vyplynulo z Felixova přístupu,“ uvedla Lucie Gelemová na sociálních sítích.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.