Celebrity

15. prosince 2021 06:01

Tamara Fränzlová

Lucie Gelemová strávila noc s jiným mužem. Musí se vystěhovat, hned, zuří Slováček

Lucie Gelemová po rozchodu s osmasedmdesátiletým saxofonistou Felixem Slováčkem příliš dlouho netruchlila. Před pár dny strávila noc s jiným mužem v hotelu.

Přestože se Felix Slováček s Lucií Gelemovou rozešli už v květnu, od té doby byla dvojice viděna na několika akcích. Podle všeho spolu dobře vycházeli a ani po konci vztahu nepřetrhali pracovní vztahy. To se však rychle změnilo, neboť nyní Slováček pořádně zuří a vyhrožuje své exmilence, že ji vystěhuje ze svého bytu, ve kterém stále žije.

Sbalím jí věci a půjde, vzkázal Slováček

„Už nejsme ani kamarádi a Lucie se musí okamžitě vystěhovat z bytu, který platím,“ běsnil Slováček, jakmile se dozvěděl, že jeho exmilenka udělala za vztahem definitivní tečku a našla si za něj náhradu. „Zdůrazňuji, že se musí vystěhovat hned. Jestli to neudělá, zítra jí osobně sbalím věci do pytlů a vynesu před ten malešický dům na chodník,“ nechal se slyšet dotčeně.

K situaci promluvila i sama Gelemová. „Nemám potřebu se ke svému soukromí vyjadřovat, protože s Felixem nejsme pár už od května a jsem svobodný člověk,“ řekla Blesku malířka.

Slováček tvořil pár s malířkou Gelemovou i přes velký věkový rozdíl dlouhých sedm let. Na jaře tohoto roku však umělkyně v obsáhlém prohlášení oznámila, že se rozešli. „Toužím po rodině, životě v rodných jižních Čechách na venkově a s Felixem po sedmi letech společného života ve společné domácnosti zůstáváme přátelé. Bylo to mé rozhodnutí, které vyplynulo z Felixova přístupu,“ uvedla Lucie Gelemová na sociálních sítích.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.