Celebrity

17. prosince 2021 06:00

redakce Prima Zoom

Rozchodem to nekončí! Felix Slováček se drsně pustil do bývalé milenky. Co na to Dáda?

Slavný hudebník sice s výtvarnicí Lucií Gelemovou už vztah neudržuje, ale emoce zůstávají. Vyjádřil se k nedávnému dostaveníčku své bývalé s neznámým mužem a prozradil, jaký názor na jeho avantýru má Dagmar Patrasová.

Před pár dny se fotografům Blesku podařilo zachytit Lucii Gelemovou, jak vstupuje do hotelu s neznámým mužem. Felix Slováček se pěkně rozzuřil, ačkoli se už s malířkou rozešel. „Čekal jsem, že Lucie přijde s pěkným člověkem, bude čekat děti, vše budu vědět, fandit jí, pomáhat jí, ale že to bude tímhle způsobem, že to udělá prostě jako – nechci říct to slovo – štětka,“ řekl pro Showtime Felix Slováček. Myslel si, že s Lucií zůstanou přáteli, ale ukazuje se, že realita bude jiná.

Dárky nebudou

Hudebníkovi by prý nevadilo, že má jeho bývalá přítelkyně nového partnera, kdyby mu to řekla. Zároveň přiznal, že trochu žárlí. Lucii viděl, když se stěhovala ze společného bytu. Údajně ho vyhnala s tím, že si potřebuje zabalit.

Slavnému hudebníkovi tak zhořkl předvánoční čas. Dárky, které už koupil, Lucie nedostane a on sám řeší, kde stráví svátky.

Chová se jako blázen

Naštvaná je ale i druhá strana. Lucie Gelemová ve vyjádření pro Showtime nenechala na Slováčkovi nit suchou. „Nic špatného jsem neudělala. Zato Felix se chová jako blázen. Mám jeho agresivní výpady a vulgární nadávky natočené na mobilu. A pokud bude dál pokračovat v nenávistných útocích, budu nucena toto video zveřejnit,“ varovala bývalého partnera skrze televizní obrazovku.

Co na to Dáda?

Zatímco s Lucií jsou vztahy napjaté, s Dagmar Patrasovou udržuje Slováček přívětivější kontakt. K chození s mladou výtvarnicí mu prý řekla: „Já jsem ti to prorokovala. Já jsem ti to říkala, jak to skončí.“


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.