Parta z penzionu: Šejk a masáže rozkroku

Parta z penzionu představí oblíbené komiky v novém improvizačním formátu.

Nová improvizační show s názvem Parta z penzionu vzniká ze scenáristické přípravy autorů a improvizace herců, kteří mají v penzionu každý svou přidělenou roli či dvojroli. Jedině režisér ví, jak má příběh skončit, a je na hercích, jak se v rámci svých charakterů k cíli dostanou.

Do penzionu přijede Šejk, podívejte se na exkluzivní video:

Do penzionu přichází nezvyklý host – šejk, který by si rád tento penzion koupil, ale ještě není plně rozhodnut. Ačkoli ho recepční zpočátku podezřívá, že je sebevražedným atentátníkem, nechá se od majitele podplatit a snaží se ostatní členy personálu přesvědčit, že je to skvělý nápad prodat šejkovi penzion.

Podívejte se, co chce recepční udělat s krucifixem?

Když recepční s kuchařem šejkovi předvádějí svou „špičkovou“ kuchyň, ukáže se, že je v tak mizerném stavu, že se dvojice musí uchýlit k nevídaným metodám přesvědčování. Z metly na těsto se tak rázem stane masážní přístroj na rozkrok, který se ale v porovnání s následnou masáží přímo rukou recepčního nedá srovnat. I přes toto působivé přesvědčování ale narazí u místního faráře Jacka, který přítomnost šejka bere jako ohrožení víry.

Podívejte se, jak recepční osahává Šejka:

Jak dopadne souboj křesťanství s islámem pomocí tanečního battlu? A odejde uklízečka Zuzka se šejkem do jeho harému? To uvidíte již tento čtvrtek v Partě z penzionu.

Odejde uklízečka se šejkem do jeho harému? Podívejte se na video:

Sledujte ve čtvrtek 6. června 2019 ve 21.35 na Primě.

Partu z penzionu můžete sledovat také ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.